Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tom Cruise azért ilyen jóképű,...

Tom Cruise azért ilyen jóképű, mert jó az immunrendszere?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 07:38
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Jól van, akkor lehet, hogy lesz egy halálos vírusos járvány, és csak a kivételesen erős immunrendszerrel rendelkezők élik túl.
2012. júl. 8. 22:41
 32/40 anonim válasza:
Nagyon kevés köze van a jóképű és az errős immunrendszer között.A genetika és egy nyugodt belső többet számít./Bár ebben az esetben megkérdezném egy könyv féffi íróját" Tom Cruise szeretője voltam": ki volt a fiú?/ Deni
2012. júl. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

Nagyon úgy vettem észre a környezetemben, hogy az erős immunrendszer az autoimmun betegségek, allergia, asztma szinonimája.


Akik pedig immunrendszert gyengítő kezelést kapnak, semmi bajuk, de tényleg, így, szó szerint! Mármint nem kapnak el több fertőzést.

2012. júl. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
Érdekes.
2012. júl. 11. 14:05
 35/40 anonim válasza:
Hát ez egy nagyon érdekes dolog, sem megerősíteni sem cáfolni nem tudom:) De! Egyetértek veled, Tom Cruise nekem is tetszik, 12 éves korom óta ő a kedvenc színészem, szóval ebben egyetértek veled. Hiába is támadják annyian, lehet h van benne igazság, de sztem fele csak firkászás, ennek ellenére olyan szemeket, mint neki, még sose láttam:)
2012. júl. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
Elárulom, hogy férfi vagyok, és nem vagyok meleg. Ettől függetlenül meg tudom állapítani, hogy egy férfi arca esztétikus -e, vagy nem.
2012. júl. 20. 19:17
 37/40 anonim ***** válasza:
Persze, hogy el tudod dönteni, de ami neked esztétikus, nem biztos, hogy nekem is az.
2012. júl. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Jó, de azért abban megegyezhetünk, hogy a színész arca meglehetősen szabályos és szimmetrikus.
2012. júl. 29. 09:28
 39/40 anonim ***** válasza:
Igen, szabályos és szimmetrikus, csakhogy sut a fejéről, hogy öntelt, meg úgy az egész ábrázata ilyen nagyon szépfiús. Az ilyen engem irritál.
2012. júl. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
Hát igen, a személyiségében van valami kicsit idegesítő.
2012. júl. 29. 19:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!