Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tom Cruise azért ilyen jóképű,...

Tom Cruise azért ilyen jóképű, mert jó az immunrendszere?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 07:38
1 2 3 4
 21/40 Dr. Ignácz Zsuzsanna válasza:
100%

Valóban van egy olyan elmélet hogy a szimmetrikus szép arc , jó genetikát sejtet,,hiszen mi emberek is nagyrészt így választunk.

Pl. a pillangó a szimmetrikus pontos mintázatú társát választja..

2012. júl. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim válasza:
100%
Tom Cruise sajnos jóképű, még ha nagy is a tokmánya és egy töpörödött magától elszállt törp. Azért sajnos, mert ő az a színész, aki totál irritáló alak, és nem hiteles színész. Allergiás vagyok rá, akármennyire is vonzó a tekintete, nála átkapcsolom a csatornát. A szép arc véletlenül jön össze. A párválasztásnál ösztönösen a szimmetriás arcot választjuk tudat alatt, az immunrendszer attól még lehet gyenge. Bizonyított, a szimmetriás arcúak hamarabb találnak partnert.
2012. júl. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 ChrisM ***** válasza:

Egy kicsit félreolvastad ezt a dolgot. Az evolúciós pszichológiában van egy olyan elmélet, amely szerint a párválasztásnál szerepet játszanak bizonyos másodlagos nemi jellegek, ilyen például a szimmetrikus arc, ami jó génállományt, ezen keresztül sikeres utódokat feltételez. Az immunrendszerhez ennek semmi köze.


Egyébként kérdésedre a válasz az első kommentben van, Tomnak a plasztikai sebésze nagyon jó, figyeld meg, hogy húsz éve ugyanúgy néz ki a sok botoxtól (illetve én úgy tudom, hogy fiatalabb korában azért ezt-azt odébb raktak az arcán). Szerintem természetellenes egyébként, férfinál és nőnél egyaránt.

2012. júl. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:

Kedves ChrisM,


A jó génállomány részben pont azt jelenti, hogy jó az immunrendszer.

2012. júl. 8. 16:43
 25/40 anonim válasza:
100%
Tom Cruise egy beképzelt nyomorék aki csak pozitív hősöket hajlandó eljátszani. A csendes szülés híve, bár ha neki tágítanám a sgg..t, kíváncsi lennék milyen csendes maradna. Kis szar patkány aki a felvételeket úgy követeli meg,hogy ő mindig magasabbnak látsszon.Jóképű ? Ne ilyentől legyen gyereked.
2012. júl. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Kérdező, de miért pont az immunrendszer jutott eszedbe?
2012. júl. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Mert az ember részéről az immunrendszer a legtöbb, amivel ki tud állni a betegségek ellen.
2012. júl. 8. 21:35
 28/40 anonim ***** válasza:
Szerintem MANAPSÁG az immunrendszer kellemetlenségek és betegségek garmadát okozó izé, amire egyre kevesebb szükségünk van (hol vannak az igazi kórokozók?)
2012. júl. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
Hát márpedig egyre több szükségünk lesz az i.r.-re, mert egyre több baktérium válik rezisztenssé az antibiotikumokra.
2012. júl. 8. 22:26
 30/40 anonim ***** válasza:

Azokat nehézkesen győzi le...

Szövődmények maradnak vagy akár autoimmun betegségek alakulhatnak ki, melyek mind-mind az immunrendszer baktériumok által kisiklatott működése miatt jönnek létre.

2012. júl. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!