Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok arról hogy...

Mit gondoltok arról hogy Daniel Radcliffe szerelmes J. K Rowlingba?

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom Rowlingot. Dan nem jóképű:D Néhány éve még az volt, de ma már nem. Amúgy ilyenről még nem hallottam és amúgy is: Rowling boldog házasságban él.
2009. júl. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel, ezért azt gondolom, a magánügye. Felőlem a szomszéd Gizi nénibe is lehetne szerelmes, nem különítenék a dolognak semmi jelentősséget.
2009. júl. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Valószínűleg három napig nem fogok az iszonyatos soktól aludni, aztán kialvatlan nyuszipiros szemekkel dunának megyek...



Ugyanitt sárga színű kacsaitató eladó....

2009. júl. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez komoly??
2009. júl. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi van?
2009. júl. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem szerelmes Rowlingba,ha érdekel valakit...Egyébként te írtad ki a "Mi a véleményetek arról hogy Rowling vette el Daniel szüzességét?" Unatkozol vagy mi?:)
2009. júl. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én sem tudok róla h szerelmes lenne belé..


Gondolom ez csak a te agyszüleményed kérdező.

2009. júl. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dan nem szerelmes JK Rowlingba nemtudom honna szedted, gondolom te találtad ki am Dan jóképű sztem, miért ne lenne az?(ezt az első válaszadónak írtam)
2009. dec. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!