Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki utálja rajtam kívül Radics...

Ki utálja rajtam kívül Radics Gigit?

Figyelt kérdés

Egyszer volt, hol nem volt volt egyszer egy kiscsak. Oda volt a tehetségkutató műsorokat.

Ezt a lányt nevezzük Cs-nek.

Szóval Cs egyszer csak odaált az anyukája elé és azt mondta:

Anya én szeretném előbe látni Rúzsa Magdit. Addig nyaggatta Cs az anyukáját, ameddig ő el nem vitte Cs-t a döntőre. Cs végig szurkolta az egészet és nagyon örült, amikor megnyerte a kedvence. Meg a mai napig is a döntős dalait halgatja. Sőt az május 27-én találkozott vele ey szülinapi bulin.

De ne ugorjunk ennyire előre.

Amikor bejött az x-faktor magyarországra, egyszerűen oda lett érte Cs. Folyton visszanézte a produkciókat. Mindedjiket letöltötte a mobiljára. A Megasztár ez után már nem is érdekelte. Addig a pillanatig, amíg... amíg kapcsolgatta a TV-t és meg nem látta a válogatóban énekelni Talán Attilát. Akkor meg is szerette. Csak miatta nézte a Megasztár6-ot. Már rajongott az Atiért, amikor megszerette a Gigit is. Telet az idő és Cs feltétlenül szeretett volna találkozni az Atival. Kitalálta, hogy elmegy egy klubkoncertre a húgával és az egyik barátnőjével. El is mentek. Találkozott mindenki a kedvencevel. Annyira jól érezték magukat a lányok, hogy megbeszélték, hogy még elmennek egyre. Utánna el is ment Cs és a húga. El is mentek mégegyszer. De most hamarabb mentek, mert tudta Cs hogy hol van a megások öltözője (mivel a múltkori találkozáskor elmondta neki a Timi). Szóval ott voltak és vártak, míg valaki ki nem lép az öltözőből. Erre látták, hogy nyílik az ajtó és kilép rajta Radics Gigi. Cs megkérte, hogy csináljanak egy közös képet. Meg is volt. Erre Cs húga mondta:

Légyszi Gigi velem is. Erre a Gigi: nem mindedj úgy is ugyanúgy néztek ki. Erre már nagyon bepöccent Cs. Végül sikerült egy képet csinálni. Épp hogy egy másodpercre odanezett a Gigi, mert folyton a Benjivel beszélt közbe.

Amikor elkezdődött beszélgettek bent másokkal és mások is mondtak ilyen sztorikat. Az egyil lány azt mondta, hogy közös képet akart a Gigivel. Meg is kérdezte. Erre a Gigi: jaj... muszály?


Most gondolja át mindenki, hogy szereti e a Gigit, mint embert.



2012. jún. 25. 17:31
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Irigyellek a problémáidért. Rettentően kicsinyes ember vagy és még nagyon keserves pofonokat fog adni neked az élet, ha ennyin ilyen borzalmasan kiakadtál.
2012. jún. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
77%

Nemtudom miért bántjátok ezt a kislányt. Ha ez tényleg így történt akkor Gigitől nagy bunkóság volt...Méltósággal és alázattal kellene viselnie a hírnevet, erre parasztkodik a rajongóival ? Nem tudom kinek képzeli magát. Érdekes módon nála nagyobb sztárok nem hallnak bele ha akár egy órán keresztül kell a autogramot osztogatni , sőt még élvezik is (pl Johnny Depp). Nekem Gigi nem valami szimpatikus,bár én nem néztem a Megasztárt de az aktívban szokott lenni vele interjú meg minden és nekem az az érzésem hogy próbál szerénynek tűnni , de közbe meg látszik rajta, hogy iszonyatosan beképzelt és nagyra tartja magát.Hát ez a véleményem .


ui.: az aki elkezdte cseszegetni a kérdezőt az elgépelések miatt az szégyellje magát..nyilván ti soha sem szoktatok melléütni.(bár az a muszáLY eléggé szemet szúr)


20L

2012. jún. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
25%

"Nemtudom miért bántjátok ezt a kislányt."

akkor te most mit csinálsz? xD nem beléd akarok kötni, csak ez olyan viccesen jött ki :D

2012. jún. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Nentudom h a kiscsajban mi a bàntó...v mire érted? és ha nem fognà fel az agyad, az h a muszàj-t ly-al írta, az nem elgépelès hanem durva helyesíràsi hiba...uh ez nem jött össze.
2012. jún. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
84%
A "kiscsak" elgépelés még oké, de a "kitöröltem"-ből hogy hozta össze a "kirőlem" szót? Na meg a muszáj...
2012. jún. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
8%
De igen az elgépelés...Ha nagyon gyorsan ír az ember akkor simán összejöhet ilyen. Azért azt te sem gondolhatod komolyan h ez helyesírási hiba, hogy a kérdező azt hitte hogy így kell leírni azt hogy "kitöröltem"...
2012. jún. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Nem, dehogy gondolom, de nem értem, hogy lehet ennyire elírni. Na de mindegy, nem akarok piszkálódni. Elgépelte, oké. Felfogtam.
2012. jún. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Értelmezd újra, amit írtam, egy szóval sem hittem hogy a 14-esnek szólt volna.


De hagyjuk inkább egymás szapulását, de nekem akkor is nagyon antipatikus a kérdező kizárólag utálkozásra irányúló monológja és ez az aránytalan mértékű kiborulás.

2012. jún. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

"olyan s*ggfej vagy hogy nem vetted észre, hogy a 14-es a megasztáros csajra céloz"


Te értelmezd újra..Én azt írtam hogy nem a 14-esnek szólt amit írtam hanem neked, mert te kezdted el h hülye vagyok pontosabban "s.ggfej" mert nem vettem észre hogy a 14-es a kérdezőre céloz...


És te szapultál engem , elég trágár, ostoba és gusztustalan módon.Én semmi rosszat nem mondtam rád...

2012. jún. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
mármint h NEM a kérdezőre céloz.
2012. jún. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!