Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki utálja rajtam kívül Radics...

Ki utálja rajtam kívül Radics Gigit?

Figyelt kérdés

Egyszer volt, hol nem volt volt egyszer egy kiscsak. Oda volt a tehetségkutató műsorokat.

Ezt a lányt nevezzük Cs-nek.

Szóval Cs egyszer csak odaált az anyukája elé és azt mondta:

Anya én szeretném előbe látni Rúzsa Magdit. Addig nyaggatta Cs az anyukáját, ameddig ő el nem vitte Cs-t a döntőre. Cs végig szurkolta az egészet és nagyon örült, amikor megnyerte a kedvence. Meg a mai napig is a döntős dalait halgatja. Sőt az május 27-én találkozott vele ey szülinapi bulin.

De ne ugorjunk ennyire előre.

Amikor bejött az x-faktor magyarországra, egyszerűen oda lett érte Cs. Folyton visszanézte a produkciókat. Mindedjiket letöltötte a mobiljára. A Megasztár ez után már nem is érdekelte. Addig a pillanatig, amíg... amíg kapcsolgatta a TV-t és meg nem látta a válogatóban énekelni Talán Attilát. Akkor meg is szerette. Csak miatta nézte a Megasztár6-ot. Már rajongott az Atiért, amikor megszerette a Gigit is. Telet az idő és Cs feltétlenül szeretett volna találkozni az Atival. Kitalálta, hogy elmegy egy klubkoncertre a húgával és az egyik barátnőjével. El is mentek. Találkozott mindenki a kedvencevel. Annyira jól érezték magukat a lányok, hogy megbeszélték, hogy még elmennek egyre. Utánna el is ment Cs és a húga. El is mentek mégegyszer. De most hamarabb mentek, mert tudta Cs hogy hol van a megások öltözője (mivel a múltkori találkozáskor elmondta neki a Timi). Szóval ott voltak és vártak, míg valaki ki nem lép az öltözőből. Erre látták, hogy nyílik az ajtó és kilép rajta Radics Gigi. Cs megkérte, hogy csináljanak egy közös képet. Meg is volt. Erre Cs húga mondta:

Légyszi Gigi velem is. Erre a Gigi: nem mindedj úgy is ugyanúgy néztek ki. Erre már nagyon bepöccent Cs. Végül sikerült egy képet csinálni. Épp hogy egy másodpercre odanezett a Gigi, mert folyton a Benjivel beszélt közbe.

Amikor elkezdődött beszélgettek bent másokkal és mások is mondtak ilyen sztorikat. Az egyil lány azt mondta, hogy közös képet akart a Gigivel. Meg is kérdezte. Erre a Gigi: jaj... muszály?


Most gondolja át mindenki, hogy szereti e a Gigit, mint embert.



2012. jún. 25. 17:31
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
48%

Gratulálok! Csak azért írtál egy prózát, hogy embereket toborozz, hogy közösen utálkozzatok, ez nagyon szép cél!


Melegen ajánlom figyelmedbe Jon Krakauer - Út a vadonba című könyvét, amely Chris McCandless történetét boncolgatja és miértjeire próbál választ találni!

2012. jún. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Azt szeretném, ha mindenki megtudná az igazságot.

Am. meg így is kb. a felét kirőlem.

2012. jún. 25. 18:38
 3/31 anonim ***** válasza:
65%
Húúúha, micsoda tragédia. Ezért aztán utálni is kell, mint a sz*rt!
2012. jún. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mi az a "kiscsak"? És az, hogy "kirőlem"?
2012. jún. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Kiscsaj és a kirőlem-et nem találom
2012. jún. 26. 06:54
 6/31 anonim ***** válasza:

"Am. meg így is kb. a felét kirőlem."


Tessék. Ott van a kommentedben.

2012. jún. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Kitöröltem
2012. jún. 26. 09:50
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
biztos, hogy LY-vel mondta Radics a muszáj-t?
2012. jún. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
mi bajod? értlemetlen habogás ez az egész :D amúgy meg nem tudom ki az a radics gigi.
2012. jún. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

A Megasztár 6 győztese.

És egyáltalán nem jó, hogy ő nyert. Igaz, jó a hangja. De nagyon bunkó

2012. jún. 26. 15:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!