Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy lehet egy pasi ennyire...

Hogy lehet egy pasi ennyire gyönyörű, szexi és vadító? (Lent kép)

Figyelt kérdés
[link]
2009. júl. 6. 15:26
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
89%

Nagy az Isten állatkertje:D A Kérdezőnek nagyon tetszik most és azért írta ki.. én is szoktam mutogatni a bnőimnek a nekem tetsző srác képét, de én 15 éves vagyok.Biztos kinövöm. Nem tanácsos ilyesmikkel bombázni a népet, hiszen 1-2 provokatív ember úgyis kihasználja a helyzetet, hogy jól beszólhasson:D Nem vagy gyerekes, csak be vagy indulva. Előfordul.Majd te is kinövöd:D Itt vannak ezek a magas intelligenciával rendelkező, "komoly, érett felnőttek"..a tinilányok gyerekesek, meg a nekik nem szimpi kérdéseket kiírók is. hoppá..talán már nem is annyira érettek? rájuk kéne hasonlítanod, nehogy kilógj a sorból.. El kéne gondolkodni gyermekeim:D

aztán most lehet osztani, hogy a magam 15 évével és minimális intelligenciaszintemmel mit írogatok én ide:D

Egyébként..Kimi gyerek nem jön be, de azért te ábrándozz róla=)

2009. júl. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
76%

uhh , 24 évesen??

pont őő?? ízlések és ponfonok.

channingről nem a legjobb képeket sikerült belinkelni,, de ő nekem is bejön, persze csak mert megnéztem StepUp-ot,, és imádom azt a filmet így a szereplőket is ^^

2009. júl. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező!

nekem bejön :-)

2009. júl. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
76%
Botrány, hogy hogyan néz ki ezen a képen XD Nekem spec. nem jön be, de ennél a képnél azért van jobban sikerült és előnyösebb is, mert ezen baromi ronda. Bocsi
2009. júl. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki mint egy kis b*zi.
2009. júl. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
szerintem totál ronda xD
2009. júl. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
40%
enyhén ferde a szeme,szemöldöke,van egy kis vágás az orrán,egyik szeme lentebb van mint a másik,nyakán láccik az a csík ami nemtudommi,és karikásak a szemei.:'D nekem inkább ez a hapsi visszataszittó.
2009. júl. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
pfúúúúúúúúúúúúúújjjjjjjjj
2009. júl. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
20%
Megnyugtatásképpen mondanám, hogy anyukám, aki egyébként teljesen normális és nem szokott senkiért őrülten rajongni, szintén nagy Kimi fan 54 évesen. Szerintem neki is bejön, mint pasi. Végülis annyira nem rossz, szerintem sokan örülnének neki, ha így nézne ki a barátjuk.
2009. júl. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
nekem se tetszik
2009. júl. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!