Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek az x-faktor...

Szerintetek az x-faktor gyoztes Kocsis Tibi meleg?

Figyelt kérdés
Mert soha nem hozza le sem egy bulvar lap, sem pedig az rtl klub sem hogy lenne csaja. O meg azt mondja, hogy nincs ideje csajozni, merz nagyon elfoglalt. Ez szerintem kamu, hiaba elfoglalt az ember akkor is tudna idot szakitani a csajokra, foleg hogy eleg hires es van miben valogatnia. Ez pedig gyanus, hogy igy haritja a felelosseget es nem meti felvallalni, hogy azert nincs csaja merz langyi.
2012. jún. 2. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sztem az.
2012. jún. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lényegtelen, hogy meleg-e Niel Patrick Harrys is meleg, de attól még nagyon jó színész. Az a lényeg, hogy abban amit csinál jó-e.
2012. jún. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Ilyen alapon, ha valakinek 1-2 évig nincs csaja, az meleg?
2012. jún. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
nem
2012. jún. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ki az a Kocsis Tibi, de ez valóban a szokásos kamunak hangzik, amit a médiába szánnak. De ettől függetlenül lehet éppen egyedül, a rajongók közül válogatás az meg minden ,csak nem az, amit el fog mondani az újságban
2012. jún. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem véletlen,hogy ő nyerte meg!!!

Talán nem nehéz kitalálni,hogy miért!!

2012. jún. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező. A bulvárlapok szerinted honnan értesülnek legtöbbször ezekről a románcokról? Maguktól a "hírességektől". Ha egy híresség nem akarja kiteregetni a magánéletét, akkor nem fogják megtudni, h a szomszéd Kovács Jucival jár. Ha ő és a barátnője, és mindenki, aki tud a kapcsolatról, az jófej és nem adja el őket 5000 forintért, akkor az újságok se fognak róla tudni. Ez nem Amerika, amikor a "sztárok" nyomában jár 600 lesifotós. Tehát a konzekvencia: azért nem hoznak le róla ilyen jellegű híreket, mert ő nem ad rá okot. Az is lehet, h tényleg nincs egy barátnőre ideje (ami eléggé hihető, mert még felkapott és biztosan be van táblázva rendesen), szóval igazán nem kell előállni ilyen elméletekkel.


Ha mégis meleg, akkor egészségére, attól még ugyanolyan tehetséges marad. Pont.

2012. jún. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ennyi erővel sok emberre lehetne mondani h az, de nekem úgy tűnik h Janicsák Vecával van köztük vmi, tegnap a CSiszben, ami volt közös produkciójuk, ahogy egymásra néztek, olyanok voltak mint egy szerelmes pár. És olyan sokat mondják h mennyire szeretik egymást stb..
2012. jún. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, hogyha még meleg is, az nem tud kiderülni? Csak az, ha barátNŐJE van? Ha pasival van azt nem lehet lencsevégre kapni? :D


Amúgy meg elég szánalmas, hogy ezzel vannak elfoglalva az emberek. Neked aztán nem mindegy, hogy milyen a nemi identitása? Nem az a lényeg, hogy mit tesz le az asztalra? Az, meg, hogy otthon mit csinál és kivel az teljesen mindegy.

2012. jún. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Agnetha válasza:
És ha az? Attól még nagyon jól énekel.
2012. jún. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!