Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Barbee vagy Bruno Mars? Őszintén.

Barbee vagy Bruno Mars? Őszintén.

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 15:09
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
43%

Engem személyszerint mindkettő taszít.

Egyikük sztársága sem időtálló, ők csak a társadalom által éppen felkapott divatsztárok, amint leteszik a lantot rögrön a feledés homályába vesznek majd.

2012. máj. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
44%
Csak úgy, mint a mai sztárok 99%-a.
2012. máj. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
50%
Na aki össze tudja hasonlítani ezt a kettőt, az előtt megemelem a kalapom. Egyébként tényleg egyik sem egy nagy szám.
2012. máj. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
77%
Nem is értem ezt az összehasonlítást. Az egyik magyar, a másik külföldi. Az egyik fiú, a másik lány. Az egyik egy kis tini, a másik felnőtt férfi. Egyikért sem rajongok, de amíg nem folynak a csapból, addig nincs velük bajom. Ha választani kell, akkor pedig inkább Bruno Mars.
2012. máj. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
61%
Bruno Mars.
2012. máj. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
77%
Nem értem mi bajotok Bruno Mars-sal de az tuti, hogy Barbee-nál sokkal jobb. Bruno Mars-ot még a fiúk is szeretik. :)
2012. máj. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
19%
ma 19:32 eh..:)
2012. máj. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
65%
Bruno Mars mivel ő tehetséges.
2012. máj. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Üzenném mindenkinek, hogy csak azért raktam ezt ki, mert bnőm imádja Barbeet, én viszont Marsot...de azon veszekedtünk, hogy melyik a jobb...

És ezt nem mindenkinek üzenem: azért sztárok, mert tehetségesek. Nem tudom, hogy ti hogy éreznétek magatokat (tisztelet a kivétel(ek) ) hogyha tehetségesek lennétek, de sokan utálnának titeket. Az nagyon gáz lenne, nem? Szal felejtsük már el azt, hogy mind a kettő egy szar. Jólvan, nem pont ezt mondja a többség, de sztem Marsnak van tehetsége. Tudom jó, hogy ez csak saját vélemény. De ne írkáljatok olyanokat, hogy egyik sem. Hogyha tudtok dönteni, akkor írjátok ki annak a nevét, nem érdekelnek a -Hú, mind a kettő egy szar, egyiksem!- fajta válaszok. Egyébként nagyon szépen köszönöm a válaszokat.! :)) Írjatok még.! :))

2012. máj. 29. 13:40
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Tehát magyarul kedves kérdező, szépen burkoltan, de megfogalmaztad, hogy akkor fogadnád el a válaszunkat, ha az egyezne a te véleményeddel. Köszönjük.
2012. máj. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!