Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ez a hasonmáskereső hogy működik?

Ez a hasonmáskereső hogy működik?

Figyelt kérdés

amit a fókuszban mondtak, nem tudmo hogy kell csnálni,mert azt mondták hogy angolra kell állítani,angolul meg nem tudok,mert sohasem tanulta:S


[link]


2009. jún. 29. 07:35
 1/7 A kérdező kommentje:
részletesen irjatok már le mindent, főleg az akinek sikerült! regisztrálás hol és tovább miket kell még csinálni? legalább ingyenes?
2009. jún. 29. 07:40
 2/7 A kérdező kommentje:
hát nemtudom de nekem kiad vagy 8embert akire hasonlítok, de ez nem jó,mert %ban adja meg hogy mennyire hasonlitok,am sztem nem hasonlitok rá:S
2009. jún. 29. 07:55
 3/7 A kérdező kommentje:
ez semit nem ér, felteszek többfajta képet és másnak dob ki. nem tudja vki hogy kell törölni magunkat az oldalról?
2009. jún. 29. 07:57
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Ennek épp ez a lényege egyébként,100%ban úgy sem fogsz senkire sem hasonlítani.Ha így nem felel meg akkor sem kell magad törölni,egyszerűen nem lépsz fel az oldalra és kész:D

Egyébként nem kell 1000 képet feltenned,elég egy és kész,nekem olyanok jöttek ki,hogy Demi Moore-ra 70%ban hasonlítok...Örültem is:DÖrülj te is és kész

2009. jún. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem is 1000képet tettem fel, hanem mondmo kipróbálom már 2képelle is és tiszta más let az eredmény,szóval csalás, amit dob a gép. Lisa Kudrow ot dobta ki 76%-ban a másik képemmel meg vmi pasit :D
2009. jún. 29. 15:36
 6/7 anonim válasza:

nekem nem jön be nagyon.

megcsináltam énis és egyáltalán nem hasonlít rám.:DD

2010. ápr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
már megszünt
2018. jan. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!