Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerettétek Jackot? Sajnos...

Szerettétek Jackot? Sajnos már nincs köztünk.

Figyelt kérdés

Annyira sajnálom szegényt, hogy meghalt, nagyon jó ember volt, sokat jótékonykodott, gyönyörű hangja volt, és kifinomult, isteni mozgása... nagyon kár érte...:((

Pont mikor vissza akart térni..:(


2009. jún. 27. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Szia!!!! Én is elismerem, nagyon egyedi volt, utánozhatatlan. Nem mondom, hogy rajongó vagyok, de egy-két számát imádom. Nagyon sajnálom, hogy már nincs köztünk!!!!!
2009. jún. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Én is szerettem,és nagyon sajnálom:(((,mert tényleg soha senki nem múlhatja felül az ének,és tánctudását!!Ez tény!!

Nagyon kár érte,főleg most lettek volna a fellépései!!!:(

2009. jún. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Alig tudom elhinni, hogy nincs már közöttünk..:(((
2009. jún. 27. 19:04
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Számomra is hihetetlen:(
2009. jún. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Szia! Szerettem, de soha nem voltam valami nagy rajongója, viszont most már nagyon hiányzik :(

2 napja csak rá gondolok, semmi más nem jár a fejemben... Számomra felfoghatatlan a halála, és nem tudom elhinni!

Szerintem a sors ezt így akarta, hogy ne térjen vissza. Nem látta már értelmét, nem lett volna már az igazi. Itt befejezodott neki, nem lett volna már értelme tovább csinálnia... így is legenda lett, torténelem!

Koszonom, Jacko, mindent! R.I.P.


P.S.: Azért lett volna még ideje...

2009. jún. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8%
Az tény, hogy hatalmas zenész volt. De mint ember... na mind1, nyugodjon békében...
2009. jún. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem szerettem különösebben, volt pár száma, ami tetszett, semmi több. Viszont nagyon sajnálom, hogy meghalt! :'(
2009. júl. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!