Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Puzsér Róbertnek amúgy mi...

Puzsér Róbertnek amúgy mi baja van hogy mindenkit kegyetlenül leolt a fenébe?

Figyelt kérdés
Az egy dolog amit ott a gyorskiesők csinálnak a csillag születikben, de miért nem olyan mint a Hajós pl?

2012. máj. 17. 16:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
mert kritikus?!
2012. máj. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
74%
Mert nem Hajós. Van stílusa (szerintem borzasztóan sznob, de ez magánvélemény...). Nem kritikus, csak lehúzza azt ami nem tetszik neki, de nem indokolja meg. Lehet hogy elnyomták az iskolában, vagy nem jutott be valami tehetségkutatóba (mondjuk énekléssel, mert azokra mintha pikkelne...).
2012. máj. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#2

én is valami ilyesmire gondolok (azért is írtam a kapcsolódó kifejezésekhez hogy "kompenzálás")

2012. máj. 17. 21:45
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
kritikus, ez a dolga. ezért fizetik. amúgy a többi zsűritag is utálja.
2012. máj. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14%
Nem azért van talán, mert Puzsér zsidó? A zsidó általában nagyhangú és arrogáns...
2012. jún. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Azért, mert manapság az a divat, hogy egy magyar celeb legyen személyiségzavaros, teljesen jellemtelen, abszolút tehetségtelen, szellemi fogyatékos ripacs és idióta. :) a puzsárra ez mind igaz.

A tipikus "hülye (mélységesen ostoba, baromságokat össze-vissza zagyváló ripacs) ember, aki okoskodik" kategória a puzsér.

Ez így érdekesen hat, hogy a cikiség megtestesítője leolt ciki produkciókat:)

Hogy mi baja van?

Ááá, csak annyi, hogy az igazságnak tartozva egy gumiszobában lenne a helye..

2014. szept. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A puzsér olyan, mint egy kellemetlen fing egy múzeumban.
2014. szept. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Jó, talán kicsit indulatos voltam, mert egy cikke nagyon kib.aszta nálam a biztosítékot. Vannak jó meglátásai is. Pl. azon, ahogy a berki krisztiánt leoltotta, nagyot szakadtam és teljesen egyetértek vele:


[link]


A youtube -on vannak videói, amelyekben a véleményét fejti ki, mondd egészen okosakat is.

2014. szept. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy vannak jó, korrekt meglátásai is, de attól még összességében egy Isten barma. Gondoljunk már bele, hogy ez a ripacs néha mit szenved ki magából. Elég ha a "fehérbűnözés" -es megnyilvánulására gondolunk, vagy mikor a Bándy-gyilkosság idején egy undorító, embernek nem minősülő kéjgyilkos végbélterméket vett a védelmébe.. Ez a majom kijelentette, hogy ha az ő hozzátartózóját erőszakolnák meg, rabolnák ki és gyilkolnák meg, felháborodásában valószínűleg ő is halált kérne a tettesre, DE nem lenne igaza. Mindezt azért, hogy kicsinyes módon Hajdút lealázhassa, akivel nincs jóban. FÉLKEGYELMŰ EQ NULLA IDIÓTA F.@SZ.
2014. szept. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát ez a megnyilvánulása tényleg töményen undorító!
2014. szept. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!