Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Magyarország egy médiahulladék...

Magyarország egy médiahulladék ez tény! Melyik a legundorítóbb, felháborítóbb, értelmetlenebb műsor, azok közül amiket manapság adnak?

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Kiszel Tünde- bulvárdíszpinty:D :):):)

Benkő

Mónika Show

Joshi Bharat

...

2009. jún. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

én inkább egy csatornát tartok rendkívül igénytelennek, és butítónak, ez pedig a VIVA TV, és az ott leadott műsorok.

ezen kívül természetesen a klasszikusok:D

Mónika, Joshi, Telejósda, Budapest TV úgy ahogy van(:DDDDDD ez inkább annyira sz.r hogy vicces) és társai

2009. jún. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden országnak megvan a maga médiahulladéka, Magyarország csak lemásolja a szarabbnál szarabb műsorokat. De ha már a felsorolásnál tartunk én is megemliteném Zimány Lindát aki énekesnői babérokra tört.
2009. jún. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

...és a leggázabb műsor, bár már régebbi: az argentin dzsungeles, és a sztárocskák akik benne szerepeltek és azóta is ebből a műsorból, élményből élnek.

Remélem nem lesz még egy széria belőle.

2009. jún. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Viva Tv, úgy en bloc. Ezen kívül a "kibeszélő show"-k, mint pl. a Maunika vagy a Joshi is viszik nálam az Arany Málnát.
2009. jún. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én a betelefonálós játékokat rühellem.tudom ez más kategória,de akkor is...
2009. jún. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Hát én már gyakorlatilag TV-t sem nézek, annyira igénytelennek tartom a magyar médiát. Két műsor van amit szeretek, az az Esti Showder(bár már ez is egyre rosszabb) és a Showder Klub(szintúgy). A jó külföldi műsorokat (pl: House MD, Simpsons, South Park) inkább angol szinkronnal nézem az igénytelen magyar helyett(kiváltképp a South Park, ahol nem csak a szinkron, de még a fordítás is pocsék).
2009. jún. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tényleg rengeteg SZ*R van a tvben, mónika show, joshi barath stb... épp ezért nézem egyre többet a discovery-t pl


ami a tv2t rtlt illeti : Kalandra falt én nagyon bírtam, kár hogy már nincs.

amit nézek: kész átverés,showder klub, híradók


régen volt a tv2n a favorit, az mekkora szánalom volt már.. meg a műsorvezető csaj is irritáló volt... ki a f*szt érdekel, hogy a nemtudom meik b*zi stylist elment asszem úthengert vagy mit vezetni, annyira kitalált volt minden..

2009. jún. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!