Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért gondoljátok mindezt...

Miért gondoljátok mindezt Fluor Tomiról?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam az egyik koncertjén. Kicsit sem playbackel, és még hamis se. Sőt, előtte még két fellépésén is voltam, és egyiken se tátogott.

Nagyon bírom, hogy azok mondják hogy playbackről nyomaj, akik még nem voltak egy fellépésén sem, vagy azt sem tudják hogy ki ő. Most ezzel a kérdéssel lehet hogy egy GYIK háború fog kitörni, de én komolyan nem értem. Meg ha valaki megkérdezi hogy "Miért utáljátok Fluort" akkor a nagyarcú netfighterek benyomják, hogy mert "b.uzi" "mert úgy néz ki mint egy paraszt". Ezek igazából egy 9-13 éves korosztályba tartoznak.

És abban igaza van Fluornak, hogy idézem "ezek a kisgyerekek szoktak mutogatni, amíg háttal vagyok, aztán gyorsan elrakják a kezüket, mikor odanézek. :)"

Szóval ebben teljesen egyetértek.

Azt sem értem, hogy miért kell a Rammsteinhez, a Demjénhez vagy akárkihez hasonlítgatni. Teljesen más műfaj és kor. Azért parasztság egy electro-pop/rap műfajba tartozó 24 éves fiút egy 65 éves, rock műfajba tartozó férfival összehasonlítani.

Nektek hol fáj az, hogy Fluor közönsége 11-19 éves korig terjed? Egyébként tegnap speciel egy csomó nagymama, nagypapa énekelte a mizut a koncerten. Szóval a hallgatóság korosztálya elég széles körben osztódik el. A rajongókat meg rajongóknak, és nem tinip.icsáknak hívják.

Sokan mondjátok hogy nagyképű. Voltam még augusztusban egy koncertjén, én találkoztam már Demjénnel, Balázs Fecóval is, de el kell hogy mondjam, hogy jófejségben Fluor magasan veri őket. Ennyit a nagyképűségről.

"Vissza a régi Fluort"-t kérések már kezdenek idegesíteni. Ha nem tetszik a mostani, akkor www.youtube.com és beírjátok a régi számait. Ne ti döntsétek már el, hogy hogyan viselkedjen és hogy milyen számai legyenek...

A bu.zizás meg egy elég abnormális viselkedésre vall. Én már lassan kinövök a tinikorból, úgy gondolom, hogy éretteb vagyok a legtöbb 18 évesnél, így jobban látom hogy mi folyik körülöttem. Hogy egy rakás 11-13 éves taknyos itt pattog a neten, minden lehetséges helyre beírja hogy "fúj b.uzi" annak azért a hátterében lehet valami. Nem minden gyerek születik így, a családdal van a probléma. Ennyi volt a monológom.

Nem vagyok Fluor rajongója, szeretem a dalait, mert pörgősek, és fülbemászóak. Maga az ember is szimpatikus.

Akik nem tudnak értelmes kulturált választ adni, azokat jelentem a moderátorok felé.

18/L



2012. máj. 5. 11:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%

Tisztelt Kérdező!

Véleményem szerint azért nem szeretik Fluor Tomit, mivel nincs szükség túl nagy tehetségre egy kb. 5 maximum 10 mondatos szám elkészítéséhez ahol 30 másodpercenként elismétli ugyanazt.

De szerintem azért tartják melegnek mivel a számaiban eléggé ízléstelen partycuccokban (azt hiszem ez a megfelelő szó rá) szerepel.

Személy szerint nincs komolyabb bajom vele. Remélem kielégítő értelmes, és kulturált választ tudtam adni neked.

2012. máj. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lemaradt hogy 16/F vagyok
2012. máj. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az Adidas póló és egy egyszerű farmer nálam nem igazán számít partycuccnak.
2012. máj. 5. 17:29
 4/15 anonim ***** válasza:

Na akkor gondolom arról van szó, hogy miért az a vélemény Fluor-ról amit mindenki mondd.

17/F vagyok, tehát nem épp a Fluor rajongótábort erősítem, de nincs rossz véleményem Fluor-ról.

Tudom, hogy a zenéje nem komoly, csak hülyeségből csinálja, ezért egy-kettőt még hallgattam is, kell néha ilyen laza zene is.

Sokan meg azt hiszik komolyból csinálja, mint pl. SP (mivel ugye jóba is vannak), akit megértem, hogy fikáznak, beképzelt és szar zenét csinál amire azt hiszi, hogy jó, sokan lehet Fluor-ról is ezt hiszik.

2012. máj. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Igen, és ez is idegesít, hogy sokan komolynak hiszik azt, amit csinál.

Egyébként SP tényleg beképzelt egy kicsit. Találkoztam vele is, de nem volt annyira közvetlen a rajongóival, az összeset gyorsan lekoppintja. De ezt a Nagykoncertes dolgot értékelem, az jófejség volt.

2012. máj. 6. 00:02
 6/15 anonim ***** válasza:
nemtudom miért gondolják sokan ezt róla. szerintem van humora, és vannak jó számai is :)
2012. máj. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=n7LRNmFA8Mc


Ez most miért lenne komoly? :)

Vagy ez:


http://www.youtube.com/watch?v=noAI4xQFITY


???

És attól még hogy szereti a kicsit élénkebb színeket és úgy lép fel, attól miért bu_zi valaki?

Én sem szeretem ha így bántják, de az igazat megvallva:

Fluort sztem azért nem bírják, mert kicsit gyerekes, vagy leragadt egy 13 éves színvonalnál. :))


Enyhén fogalmazva :)) De ettől még nem szabadna úgy bántani. Ez az én véleményem...


Sp meg phhh -.-

Nagy rakás szar a zenéje!

2012. máj. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
És mielőtt még valaki le tinipi_ázna: nem vagy fan! Csak én nem gyűlölködöm úgy!
2012. máj. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam volna, hogy vannak még normális emberek a GYIK-en :) De akkor mégis vannak.

Egyetértek, bár, nem hiszem hogy leragadt volna a 13 évesek szintjén, csak szimplán humoros.

Egyébként SP zenéje se egy rakás sz*r, csak neked nem tetszik. Lehet hogy másnak meg igen.

2012. máj. 14. 19:52
 10/15 anonim ***** válasza:
én személy szerint nem nagyon rajongok Fluorért, de TELJES MÉRTÉKBEN EGYET ÉRTEK VELED Kérdező! A te felfogásod a normális szerintem, és ha valakinek valami nem tetszik, akkor nem kell hallgatni, ennyi. A sok hangosan utálkozóval meg valami komoly baj lehet szerintem, vagy valamit kompenzálni akarnak, vagy talán egyszerűen csak irigyek... 19/L
2012. máj. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!