Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A fluor mizu miért menö?

A fluor mizu miért menö?

Figyelt kérdés
Mert én siska, hösök,dsp, Tankcsapda,AC DC, és néha fankadeli ezeket szeretem de a fluorék mért menök 10-16 éves korban?????? mert a választ nem tom mert nekem basza a fülem 16/f
2012. márc. 28. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
De írástudatlannak lenni sem menő így 2012 közepén....
2012. márc. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
12%

mert most minden kamasz fűű de egyedi akar lenni mégis teis egy rakás divat zenét soroltál fel ........

és fluor meg ugyanolyan gáz mint te

2012. márc. 30. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

A mizu nem csak a tinik között menő. Egyszerű a megfejtés: Egy nagyon fülbemászó dallamra, írt egy könnyen megjegyezhető, szlengnek számító dalt. Ém úgy tanultam meg a dalt, hogy magamtól nem kerestem rá a neten, de egyszeri meghallgatás után a fülemben maradt. Mondjon bárki bármit, szerintem nagyon jól csinálja, azt amit csinál.

Nem vagyok fan, különösebben senkiért sem rajongom, viszont elismerem azt, ami jó. Ezért hallgatok mindenféle műfajban zenéket.

Egy zenekedvelő 18 éves lány.

2012. ápr. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és am a utolso szebben, kulturáltaban irta le mint az elözö válasz iro :D
2012. ápr. 2. 19:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert a Mizu magyarország legnagyobb partyslágere... ezért
2012. ápr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 chrishu ***** válasza:
Mert butul az emberi faj... Tudtad, hogy többet költöttek az elmúlt időben p. műtétre mint a rák elleszerének kutatására?
2012. jún. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amit leírtak,jó alap,a szöveg meg fülbemászó,bár csak egy fogyatékos tud ilyen szöveget írni.Aki szerint ez jó,az is egy igénytelen állat.
2012. aug. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát inkább ez,mint Irénke.
2021. dec. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Inkább az, mint az összes mai magyar "zene".
2021. dec. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!