Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A bulvár újságírók miért csak...

A bulvár újságírók miért csak a hazugságokat írják meg, ami igaz, azokat miért nem?

Figyelt kérdés
A magyar celeb luxuxprostituált, az újságírók megírták,hogy egy szappanoperában játszik minden este. Akkor nyilván tudják, hogy kiről van szó. Akkor miért nem írják le a nevét? Bezzeg amikor xy tüsszent egyet, azt rögtön megírják. Sok celeb panaszkodik, hogy hülyeségeket írnak róluk. Az igazságokat miért nem írják le? Sztem a celeb világban mindenki tudja, hogy ki ez a prosti, csak nem írják le. Soha nem is fog akkor kiderülni az igazság. Elvégre erre vannak a bulvár lapok, ezeket megírni... [link]
2012. ápr. 2. 09:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Csodálkozom a kérdésen... Szerintem elég köztudott dolog, hogy az illető személyi jogát sértenék ezzel és milliókra perelhetne. Már csak a jó hírnév megsértése miatt is, ha megírnák. Ellenben azzal, hogyha megírják, hogy XY tüsszentett egy díjátadón. Jogilag óvatosnak kell lenniük, annak ellenére is, hogy a celeb világban lehet, hogy mindenki tudja kiről van szó.
2012. ápr. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért mert azt nem sokan vennék, van ezeknek eszük.

Ha kicsit fűszereznek a sztorin, szaftosabbra csinálják,egyből veszik is.

Ezt nevezik üzletnek, nekik megéri. Ilyennek nem jó hinni...

A sajtó, újságíró egy olyan ember, ha a takarót pirosnak látja, az újságba kék pettyesnek írja...(persze nem szó szerint, csak hasonlatot tettem)

2012. ápr. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!