Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Hien és Caramell...

Mit gondoltok Hien és Caramell újdonsült szerelméről?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
meglepődtem h Caramel egy 30 éves érett pasi,összejött egy 17 évessel.De ha szeretik egymást akkor legyenek boldogok.különösen nem foglalkoztatnak.
2012. febr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszodat
2012. febr. 4. 18:43
 3/9 anonim ***** válasza:

sok boldogságot nekik

én sose értettem mi jelentősége a kornak a szertelemben


együtt dolgoznak, közös szenvedélyük a zene hát jóhogy egymásra találtak


bár az fura h Caramelnek mindig az ilyen keleti egzotikus csajok jutnak:D

2012. febr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
-szerelemben
2012. febr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Aztán majd idővel (kb. 1 év) megírja az újság hogy az "álompár" szakított. Mert csak nem passzolnak olyan jól egymáshoz. Az igazi poén az lenne ha a nagy korkülönbség lenne az ok.
2012. febr. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 hallari válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval, szerintem se lesz hosszú életű. Ez csak egy fellángolás. Caramel vigasztalódik a szakítása után, a lánynak meg imponál az érett és sikeres pasi udvarlása, ezzel mintegy igazolja a környezete előtt az "érettségét".
2012. febr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

Azt gondolom, hogy rémületes, ha az embereket foglalkoztatja az ilyen fekál- hírek. Teljes szellemi leépülés…

Az ország a szemünk előtt mállott semmivé, ( múlt idő ! ), de a konzum idióta rászolgált a nevére. Tényleg zombi. Semmi sem ébreszti fel.

2012. febr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz tartós, mert mást akar egy tizenéves lány és mást egy 30-as pasi. Fura amúgy, ha visszaszámoltok: amikor Caramel 18 éves volt, Hien még középső csoportos ovis. De ameddig tudnak, legyenek boldogok.
2012. márc. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az 5. komment volt az enyém. Sajna tévedtem még az 1 évet sem bírták ki.


[link]

2012. aug. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!