Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a titka Chuck Norrisnak?...

Mi a titka Chuck Norrisnak? Lehetek én is olyan kemény, mint Ő? :-D

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
az a titka, hogy ő belőle csak egy van, belőlünk sok van, mivel minden párhuzamos univerzumban van belőlünk egy, csak Chuck Norissból nincs minden univerzumban, csak ebben az egyben
2012. márc. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elvileg igen. Gyakorlatilag nemsokára felkeres a Mester, és jól szétveri a fejedet, amiért ilyesmi egyáltalán az eszedbe jutott.
2012. márc. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 cathilina ***** válasza:
100%
Chuck Norris titka az, hogy szerepelt egy sorozatban, ahol minden rész vége az volt, hogy egy majdnem epikus harcjelenetben pörgőrúgással legyőzte az ellenfelét, ezzel megmentve a világot. Amúgy maga a sorozat borzalmas és ezt végig tudtam írni anélkül, hogy a "Mester" idejött volna megverni engstdcozfvhiév.khcdjukzsrjx
2012. márc. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én már komolyan kezdek aggódni, hogy egyáltalán hasonlítani mertem magam a Mesterhez.
2012. márc. 26. 23:05
 5/9 anonim ***** válasza:

Ajaj egy társunkat már elvesztettük úgy látom.

Én ma már áldoztam az oltárnál, úgyhogy nincs félnivalóm.

2012. márc. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szegény hármasnak nagyra nyílt az arca,

Jött a mester, és jól szétrúgta

Ha nem írt volna ily trágárságot,

Nem gépelt volna ilyen áikolpákoakgvfrs,la.nhjnkcla -ot



Pihentagyú társatok

2012. márc. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Vigyázz miket írsz és hová! Töröld magad az internetről azonnal, amíg nem késő. Sőt az Univerzumból is! Chuck Norris megtudja, hogy olyan kemény akarsz lenni, mint ő, akár hol is van elküld egy bitet az interneten és az összetöri a csontjaid még okostelefonon keresztül is!
2012. márc. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem akkor elbújok valamelyik fekete lyukba. :-D
2012. márc. 30. 15:28
 9/9 slywer válasza:
Ha tanulsz harcművészetet,jársz edzésekre és sokat gyakorolsz,akkor (talán 20 év kőkemény edzések után) lehetsz olyan kemény. :D
2012. ápr. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!