Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lányok! Fluor Tomi férfias?

Lányok! Fluor Tomi férfias?

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 19:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
30%
ezt még a moderátorok is viccnek gondolták, mert átrakták szórakozás kategóriába :D
2012. márc. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
8%

Nem férfias.

Nagyon szeretem a zenéjét, és magát az embert is, de nem az. Most nézz rá egy 25 éves fiúra, és mondd rá azt, hogy férfias. Ilyen nincs. A férfiasság majd csak 30 év körül lép életbe.

Alapjába véve, Fluor Tomi helyes gyerek. Nekem bejön. De nem mondhatod egy 25 éves fiúra, hogy férfi. Mert ennyi erővel egy 9 éves kisfiúra mondhatnám hogy kamasz.

2012. márc. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
29%
Annyira férfias, mint amennyire Chuck Norris gyenge.
2012. ápr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
14%
Sztem egész jól néz ki. Az előzőnek igaza van: 25 éves korban nem kell feltétlenül férfiasnak lennie. Am a zenéje szotyvalék. béna, és még énekelni se tud. XD am imádom a demotiválóót!
2012. ápr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem igen.

Csak azért b*zizzák, mert jóban van SP-vel...

2012. jún. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!