Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bud Spencernek vagy Terence...

Bud Spencernek vagy Terence Hill-nek van Oscar díja vagy valami hasonlo elismerése?

Figyelt kérdés

nagyon szeretem a filmjeikeket szerintem megis érdemelnének ilyet! (persze csak ha nincs nekik :D)

köszi


2012. márc. 10. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs Oscarjuk. Nem tudom, tudod-e, hogy ők csak errefelé népszerűek és ismertek. Olaszországban, Németországban, és attól keletre, főleg nálunk. Angolszász nyelvterületeken nincsenek benne a köztudatban. Ez van. Amúgy én is szeretem a közös munkáikat.
2012. márc. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Bud Spencer:

1975 Bambi Awards - Győztes: Bambi Díj

1990 Giffoni Film Fesztivál - Győztes: François Truffaut Díj

1996 Giffoni Film Fesztivál - Győztes: François Truffaut Díj

2004 Italian National Syndicate of Film Journalists - Jelölés: Ezüst szalag Díj

2010-ben egész életművéért elnyerte a David di Donatello-díjat.

Terence Hill:

2010-ben egész életművéért elnyerte a David di Donatello-díjat.

Én is szeretem őket.:) forrás: wikipédia

2012. márc. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én azt hittem hogy Amerikában is nagyon népszerűek mert hát végülis filmjeik nagy része ott készült!
2012. márc. 10. 10:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Amcsiknál csak az amcsik híresek, vagy legalábbis akik ott élnek és folyton róluk van szó, Bud Spencer sosem élt az USA-ban, így már nem is lehetett annyira ismert.


Azt nem tudom filmjeiket ott forgatták-e, de csak azért, mert ott forgatnak valamit még nem jelenti azt, hogy be is mutatnák őket az ottani mozikban.

Amúgy tényleg csak errefelé ismertek, de múltkor egy amcsi sorozatban hallottam Bud Spencer nevét, meg is lepődtem

2012. márc. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Oscart valóban nem kaptak, de ez manapság már inkább bóknak számít a filmvilágban...

Bár a filmjeik egy részét az USA-ban (főleg Miami) forgatták, tényleg nem annyira népszerűek ott. Rajongói körük persze Amerikában is van szép számmal - ott általában szeretik a külföldi (hatású) filmeket.

2012. márc. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2012. márc. 10. 15:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!