Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hány cm magas Natalia Oreiro?

Hány cm magas Natalia Oreiro?

Figyelt kérdés
:) Találtam olyat, hogy 174, de nem akarom elhinni, akkor a többi ember körülötte mind 200 körül van? :) Ti mit tudtok erről? :)
2009. jún. 10. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha beírod googleba hogy Natalia Oreiro height minden oldalon ez van hogy 174 cm úgyhogy valószínűleg így van.
2009. jún. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is 174-et olvastam, de kb. 160-165-re saccoltam.

Úgy látszik tévedtem.

2009. jún. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen 174cm elvileg, de szerintem lehet, hogy sajtó hiba.
2009. dec. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én még csak most nézem a Vad angyalt, a Story tv-n és én is kíváncsi voltam a magasságára. Szerintem nincs 174 cm. Közel sem.

Van az andrea, aki valóban magas, mert látszik az alakján a végtagjain. De mellette Natalia, rövid és pici.

Tegnap volt egy jelenet: egymás mellett álltak a folyosón. Andrea mezitláb volt, Natalia viszont 5 cm-es sarokkal. Így is 10 centivel magasabb volt Andrea!

Tehát feltesszük: ha Andrea 180 cm , akkor Natalia -15 cm mert sarok is volt rajta, tehát Natalia nincs több 165-167 cm-nél!

2010. nov. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!