Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki tudja Selena Gomez IGAZI...

Ki tudja Selena Gomez IGAZI msn címét?

Figyelt kérdés
ki tudja Selena vagy Milyen vagy más sztár msn címét, skype nevét, vagy hogy melyik az igazi facebook-ja? Aki tudja pls írja meg!! : ) csak értelmes választ kérek! Thx szép napot! : )
2012. márc. 5. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen hülye kérdésre nem fogsz értelmes választ kapni... csak mondom.
2012. márc. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
volt twitteren egy trend a sztárok igazi msn címéről, és selenáéhoz ezt írták a legtöbben: selen4gome2@hotmail.com aztán lehet fake... nem tudom
2012. márc. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
okééééé kösziii :))
2012. márc. 10. 18:10
 4/6 anonim ***** válasza:
... na te sem vagy naiv akkor az a lényeg
2012. márc. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Selena igazi facebookja ez: [link]

Twittere: [link]


Az msn-jéről meg fogalmam sincs. :S


Amúgy szoktak lenni live chat-jei is, a LiveStream-en. Asszem kiszokta írni facera hogy mikor.

Azt nem tudom milyen gyakran élőcsetel, de elég elfoglalt mostanába.

2012. ápr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon sok másolat, vagy fake cím kering az interneten. Szerintem az igazi címét csak akkor tudod megszerezni, ha te magad találkozol vele, és kéred el tőle. Ha van is igazi Skype címe, biztos, hogy csak családja tudja, nem szeretné, ha rajongók milliói zaklatnák őt... Hivatalos Facebookja viszont van, amit ő vezet:

[link]

2012. máj. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!