Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is elcsúnyult...

Szerintetek is elcsúnyult Rihanna? Vagy csak mostanában vannak ilyen nyomi hajai?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2006: [link]


2011 - 2012:


[link]


2012. febr. 29. 23:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem csak a haja miatt csúnyult el... undorító az egész nő ahogy van, pedig nagyon szép kiscsaj volt.
2012. márc. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem sose jött be, bár lehet hogy csak a szar zenéje miatt
2012. márc. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Most komolyan...néha megnézem az MTV-n a pop klippeket és azt vettem észre,hogy minden nő UGYANÚGY NÉZ KI!Most nem?Ugyanolyan a szemük,a hajuk,mindenük!Ezek klónozzák egymást,vagy csak a plasztikai sebészet miatt van ez?Nem trollkodni akarok,de most elgondolkoztam ezen.Nem durva?

Amúgy szerintem Rihanna szép.Persze jobb lenne,ha még nem lenne kismillió klónja.

2012. márc. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja,és a zenék is egyformának tűnnek.Rihanna dalait szeretem,de a többitől búúúús panda leszek.
2012. márc. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hm, azért mondj egy példát ki hasonlít rá? Nem értem mire gondolsz pontosan.
2012. márc. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom a nevüket,nem vagyok otthon ebben a témában.De elég fura,hogy egy klippben 5 olyan nő énekel,akik akár testvérek is lehetnének,mert az arcvonásuk nagyon hasonló.Ez csak egy példa.
2012. márc. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszik Rihanna most is és mindíg is tetszett. A zenéjét is nagyon szeretem, ezért is mentem el a koncertjére és nagyon jó volt. F/22
2012. márc. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom most olyan más lett lehet csak most ütött rajta ki a néger vér régebben jobb alakja is volt természetesebben nézett ki szebb haja volt meg arca!! :D
2012. márc. 4. 22:13
 9/13 anonim ***** válasza:

Szép az arca, de az alakja nem igazán tetszik; mindent összevetve, bár nem szimpatikus, nem egy rossz nő, legalábbis alapjáraton nem.

De hogy semmi önkritikája nincs, az biztos, néha úgy néz ki, mint egy bohóc, másszor meg mint egy gomba a Super Marioban, megint máskor... Szörnyű.

2012. márc. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

szerintem is régen sokkal természetesebbnek nézett ki. Miután felborotválta meg mindenféle hülye színre befestette a haját már nem tartottam szépnek


itt pl milyen csinos volt:

[link]


De itt:

[link]

2012. ápr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!