Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Észrevettétek, hogy Muri...

Észrevettétek, hogy Muri Enikő majmolja Beyonce-t?

Figyelt kérdés
Megnéztem a "produkcióját" ma este a való világban és kb. 1 perc után átfutott az agyamon Beyonce. Nem is értettem, honnan jutott eszembe Beyonce, aztán ahogy tovább néztem a tv-t rájöttem...Enikő mozgása, a tánc, a szám jellege, ahogy előadta magát...Teljesen Beyonce-t utánozza, persze az ő színvonalát meg sem közelítette.(Függetlenül attól, hogy sosem hallgattam Beyonce zenéjét, de azért mégis... olyan gáz)
2012. febr. 26. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem, csak simán szidni akarod Enikőt!


"sosem hallgattam Beyonce zenéjét"


Akkor, honnét olyan ismerős a mozgás? Ha csak néha hallgatod/nézed, vagy ismersz pár számot, az is kevés ahhoz, hogy feltűnjön, hogy valaki utánozza.

2012. febr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az teljesen más dolog, hogy nem hallgatom.

De kismillió klippjét, koncertjét láttam már!Attól, mert nem vagyok Beyonce rajongó, ismerem a stílusát.

És Enikő teljesen őt utánozza, ez nem csak nekem tűnt fel!

Egyébként meg attól, mert megkérdezem, hogy másoknak is feltűnt-e, nem szidok senkit!

Inkább te próbálsz meg kötekedni velem...:)

2012. febr. 26. 22:15
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok ilyen X-faktoroson meg mittudomén milyen műsorban feltűnt sztáron látszik, hogy egy külföldi énekes mintájára írják nekik a számokat meg csinálják nekik a koreográfiát.
2012. febr. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Persze, egyik ilyen x-faktoros csinált szarság sem eredeti. Encike meg hát enyhén túljátssza magát, ahogy azt mindig is tette, nos ez egy világsztárnak lehet, hogy jól áll, de neki pont nem, nem akkora ember ő mint azt gondolja.
2012. febr. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is rögtön Beyonce jutott róla eszembe :)

Nekem amúgy egyáltalán nem tetszett a produkciója.

2012. febr. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%

Hát azért nem tolonganak a válaszadók, hogy észrevették volna a mozgásán, hogy utánozza Beyonce-t


"Szerintem sok ilyen X-faktoroson meg mittudomén milyen műsorban feltűnt sztáron látszik, hogy egy külföldi énekes mintájára írják nekik a számokat meg csinálják nekik a koreográfiát."


Ez így igaz, szóval erről nem Enci tehet.

2012. febr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Nekem Muri Enikő akkor volt hiteles és szimpatikus, amikor a válogatáson kiállt először és elénekelte Kelly Clarksontól a Because of you című számot. Egyszerű volt, kedves, szolid, különleges és nem hivalkodó. Akkor jó volt hallgatni és látni Őt. De amit vele "csináltak" és amilyen "sztárocskát" alakítottak belőle az már cseppet sem szimpatikus. Így vesznek el az igazán tehetséges, szívből éneklő fiatalok. Ez nem az Enikő hibája, mert nem ő diktál, hanem az RTL klub, de sajnálom őt. :-((((
2012. febr. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kevés igazi egyéniség van. Nehéz egyedi stílust kitalálni. Mondjuk, jónak mondod, speciel, szerintem Muri Enikő nagyon öntelt, szval vele kapcsolatban kicsit elfogult vagyok.
2012. febr. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%
Na mutass egy videót, melyben úgy nyilatkozik, viselkedik, mint egy öntelt. Szerintem nem öntelt, egyik nyilatkozatában sem dicsérte magát, még másokat se bírált. Sőt a VV-ben is úgy viselkedett, hogy a legjobbat akarta kihozni a játékosaiból, és nem a saját véleményét, nézeteit sózta rájuk.
2012. febr. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igazad van, meg se közelíti Beyoncet - mérföldekkel előtte jár. A szám címe pedig Lady Gaga: Edge of Glory

Tehát ha a dal nagyon Beyonces, Lady Gagának ródd fel.

2012. jún. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!