Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek a Muri Enikő...

Szerintetek a Muri Enikő (X-Faktor) egy okos nő?

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 17:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Igazából ezt így elég nehéz eldönteni, szerintem semmilyen szempontból nem kiemelkedő, de hogy a személyisége rendkívül irritáló az biztos.
2011. dec. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
inkább rafkós, és beképzelt mintsem okos
2011. dec. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
16%

Miért lenne beképzelt, a tegnapi kijelentése miatt? Irigykedtek?

Azt nem tudom, hogy okos-e, de szerintem tehetséges, bár tegnap igen gyengét nyújtott.

2011. dec. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
71%

Nem a tegnapi kijelentése miatt beképzelt, hanem alapjáraton egy egoista, irritáló nő, aki semmi kiemelkedőt nem nyújt.

Nem cica nem vagyok féltékeny, azért mert teljes mértékben jelentéktelennek tartom már tavaly óta ezt az igencsak érthetetlenül felkapott nőszemélyt.

2011. dec. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%
igen alapból beképzelt
2011. dec. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%
De jó, hogy nem csak az én hátamon áll fel a szőr Muritól! Beképzelt p.csa! Nem tudom mire olyan nagyképű! Tavaly még sajnáltam is, hogy kiesett, de azóta felnyílt a kis csipája! Remélem nem ő nyeri meg! Egyedül Tarányi és Kocsis az a két személy aki nem megjátszott személyiség! Tegnap a Baric is inkább egy cirkuszba illet volna mint oda. Ildikó is pattog, meg beszólt Mikinek, de nem az ő játékosának kellett mégse párbajozni!
2011. dec. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
71%
Végre :D A környezetemben mindenki isteníti azt a libát, pedig az ének- és színészi képessége erősen konvergál a 0-hoz!
2011. dec. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
23%
Szerintem okos lány, és szép a hangja is nagyon :) Nem gondolnám hogy beképzelt,legalábbis semmilyen erre utaló jel nincs. :) Én kedvelem, remélem sokra viszi
2011. dec. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%
Én inkább úgy mondanám, h ügyesen játssza meg magát, úgy, h ez sok embernek fel se tűnik. De tényleg, ahogy mórikálja magát, az annyira irritáló... Már tavaly se volt szimpi, de most is ahogy nagyasszonynak, meg nagy csábítónak képzeli magát, az egyszerűen nevetséges. Ne akarjon már olyan nagy világi nő lenni nem is tudom, huszonakárhány évesen.
2011. dec. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%
Egyszer egy interjúban azt mondta, ha őt öltözteti a stylistja csak annyi a kérése, hogy a szép melleit, és a csodás lábai látszódjanak! MAJD NÉZZÉTEK MEG AZOKAT A CSODÁS LÁBAKAT! Egybe van a bokája a combjával!
2011. dec. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!