Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek a Muri Enikő...

Szerintetek a Muri Enikő (X-Faktor) egy okos nő?

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 17:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
84%

Nem nézem az X-faktort, de pár részt láttam belőle, szóval tudom ki ő és mikor beválogatták, akkor olyan szerénynek tűnt aki nem adja fel soha, és küzd a vágyaiért! Mikor legutóbb láttam, azt hitte magáról, hogy egy istennő.

Nem ítélkezek, csak akkor tényleg úgy tűnt, hogy kissé el van szállva. Amúgy meg minden énekes/nő elszáll magától, szóval nem kivétel ő sem - persze általánosítani nem kellene, de valljuk be, a többség mindig beképzeltté vállik!

Egyébként nincsen bajom vele, de akkor komolyan úgy tűnt, hogy.... Szóval értitek ;D


// Amúgy milyen kijelentésről van szó? //

2011. dec. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
76%
egyébként nincs bajom vele
2011. dec. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
68%

Amúgy fogalmam sincs milyen kijelentésről beszél a válaszadó, aki szerint irigyek vagyunk:DD

Mindenesetre ezt is megtudtam.

2011. dec. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
33%
Okos, szép, jó a hangja, és nagyon de nagyon megdugnám. Remélem ő nyer :) 20F
2011. dec. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
81%

Végre valaki!! Én is rühellem azt a p..csát...annyira idegesít, h elmondani nem tudom..engem is irritál, és tényleg istennőnek gondolja magát. Legutóbb nem láttam az adást, de tudom h kiejtette Tarány Tamást és ő volt a kedvencem!! Úgyhogy ezzel csak jobban elvágta magát előttem :D Amúgy meg fentebb írták, h minden énekesnő el van szállva magától. Szerintem pl. Wolf Kati meg a Rúzsa Magdi nincs :)

Remélem nem nyer ez a Muri p.csa...tavaly is örültem h nem nyert ez a Nikolasz, a hangjától kiráz a hideg, és az is olyan beképzelt h hajajj..akkora arca van mint egy ház. Ja és nem mellesleg csak azért szurkoltam Vastag Csabinak, h láthassam leolvasni a mosolyt Nikolasz fejéről...óó csuda jó volt :D most is akarom ezt látni, csak Murikának a fejéről olvadjon le.. :D

2011. dec. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
31%
Olvasva a kommenteket szégyellem, hogy magyar vagyok! Kint istenítenek egy libát, (például Britney) akinek semmi hangja és nem is szép, csak sminkelve néz ki valahogy. Itt meg szidnak egy elképesztő tehetséget, és ez megy nap mint nap. A magyarok csak szidni tudnak és ezt olyanok teszik, akik egy nagy 0 lesznek egész életükben és ezeknek ez minden vigaszuk, akkor gratulálok. Rengeteg tehetségtelen ember, hallgassátok Lady Gagát, Justinokat, Selena Gomezeket-én gratulálni tudok, ehhez az elképesztő szinthez!
2012. márc. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
49%
Kedves utolsó! Tudod aki irritáló, az irritáló. És ez a lány az.
2012. márc. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

na szép, Lady Gagát említed egy lapon Muri Enikővel... már bocs, de Gaga egy fogalom. :D ne nagyon akard már egy szintre hozni Enikővel.


nem, nem csak szidni tudunk, van rengeteg gyönyörű, tehetséges énekes Magyarországon. de ő pont nem az.

2012. márc. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
68%
Gaga fogalom az őrültségre és a rossz hangra. Legalábbis nagyon sokaknak. Enikő lehet, hogy irritáló sokaknak,(ahogy Gaga is) de szerintem azt mondani rá, hogy nincs hangja az erős túlzás! Teljesen leszámítva, hogy kedvelitek-e vagy sem, de az kicsit zeneértőbb füllel is megállapítható. A szimpátia meg más kérdés.
2012. márc. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
68%
A lényeg, hogy nem kell össze-vissza szidni. Én is visszafogom magam Gaga ügyileg, pedig konkrétan rühellem. De sokaknak tetszik és ezt tiszteletben tartom. Ahogy Enikőnek is sok rajongója van, hisz 2. lett a versenyben. Aki nem szereti hallgasson mást, ne pocsékolja az idejét ilyesmivel. Én is szidtam az elején Britney-t, Gagát, Selena Gomezt, de igazából nem érdemes. Attól még nem fogja nem szeretni aki szereti és aki nem, az se fogja megszeretni. Csak időpazarlás olyan valakire, akit nem sokra tartunk.
2012. márc. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!