Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerinted is helyes Marilyn...

Szerinted is helyes Marilyn Manson?

Figyelt kérdés
Szerintem van benne valami oltári szexi kisugárzás! :)
2012. febr. 17. 17:10
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
94%
Hogy felhívja magára az emberek figyelmét és egy csomó pénzt kaszáljon,ezt ő is elmondta!Egyszóval hülyére veszi az embereket!
2012. ápr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
91%
Már elég hosszan leírtam egyszer... Egyébként meg nem kinézetről kell itélkezni...:( Főleg nem az inteligenciát...
2012. ápr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim válasza:
97%
tök átlagos feje van 10kg smink nélkül :D
2012. ápr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
92%

egy interjúban mondta hogy smink nélkül beszélgetett egy emberrel aki nem ismerte fel. és mikor egy ideje már beszélgettek megkérdezte az ember hogy ki is ő. és mondta hogy ő a manson. "nem gondoltam volna hogy maga ilyen intelligens." erre manson válaszolt: "én meg nem gondoltam volna hogy maga ilyen idióta" és otthagyta.


egyébként hogy a kérdésre is válaszoljak (amit sokan nem tettek meg...) marilyn manson hihetetlenül helyes pasi, kár hogy már kicsit ráncos de nem olyan nagy gond mert még 43 évesen is JÓ PASI.

2012. ápr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
"Ha kilennének véve a bordáim akkor túl elfoglalt lennék a saját farkam szopásával a "The Wonder Years"-ben ahelyett hogy Winnie Cooper-t üldözném."
2012. ápr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
82%

Marilyn Manson számomra "az isten".

Amikor nem ismertem még igazán, nekem is az volt a véleményem, hogy egy ronda beteg állat. Nem is értettem, hogy a barátaim miért hasonlítgatnak hozzá.

A könyve elolvasása után nagyon a szívembe zártam Brian Warnert és ma a világ legszebb férfijának tartom. A lelke szépíti meg. Illene a dalai mögé látni!!!!

És nem itélkezni!

na lehet ugatni!!!

2012. máj. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim válasza:
76%

Személy szerint én nem annyira bírom, de elfogadom, hogy másnak más a véleménye, hiszen ízlések és pofonok.

Felesleges arról vitatkozni hogy kinek jön be és kinek nem, mert ez teljesen szubjektív, nem lehet általánosítani.

2012. jún. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
3%

Nagyon...ha ősszerfutnék vele az utcán sztem becsinálnék:D

am nem lenne rossz ha normálisan öltözködne és leszokna a sminkről

2012. jún. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
93%
nyilván... ha nem lenne helyes nem lett volna ennyi csaja :)
2012. jún. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
91%
nekem smink nélkül sem jön be, olyan szomorú tekintete van és hosszú feje. csak azt nem vágom, miért ítélik el sokan a kinézete miatt. meg az egyház amit művel XD ugyanmáár XD
2012. jún. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!