Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az én figyelmemet kerülte el,...

Az én figyelmemet kerülte el, vagy tényleg nem csináltak nagy ügyet belôle?

Figyelt kérdés

Barátok közttel kapcsolatban kerestem tegnap valamit, ezáltal találtam meg véletlenül (mivel szerepelt benne, csak nagyon mellékesen, így nem emlékeztem rá), hogy Breyer Zoltán 2009-ben meghalt.

Azért elég ismert szinkronhang volt pl, és mikor újságokban, meg neten voltak olyan cikkek, amik fiatalon elhuny magyar sztárokról írtak (Kaszás, Selmeczi például), Breyer az általam olvasottak közül egyikben sem szerepelt.

Én voltam mindig rosszkor rossz helyen, hogy 3 évig nem tudtam errôl, vagy valóban nem verték olyan nagy dobra, mint a fent említetteket? (Félreértések elkerülése végett semmi negatív gondolatok, hogy kinek az élete mennyit ér a médiában, mindōssze meglepôdtem rajta...)



2012. febr. 2. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez az ország ilyen...

Volt a Jimmy király, nem akarom méltatni, nagy hangú kiváló énekes volt, de a zenében nem több mint egy ripacs.

Nem alkotott semmit, csak hatalmas marketing fogás volt, és a bulvár hu*gy lapokna a mai napig hatalmas marketing a halála, körülményei, minden egyben, és ez hozza, csak hozza a pénzt.

Vele egy időben hunyt el Sinkovits Imre kiváló színészünk, és tisztán, a mai napig emlékszem, a híradós megemlékezésen kívül, a tiszteletére talán a TV2 kerek 0:00 perckor leadta az "És akkor a pasas" című filmjét, ezzel letudottnak is véve egy kiváló színésszel szembeni végkötelességét.

Jimmyt persze élőben 5.1ben temették.

Tömören ennyi lenne a véleményem erről az egész nyomorult médiacirkuszról.

2012. febr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én imádtam a hangját, (a hangod hangját)

és a születésnapomon halt meg :(

2012. febr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!