Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek a fiatal...

Mi a véleményetek a fiatal zenészekről?

Figyelt kérdés

Pl.Jonas Brothers,Miley Cyrus,Taylor Swift,...stb.

Szerintetek csak rövid ideig tart a sikerük vagy van esélyük hosszabb távon is működni...

(Bocsi ha kicsit furán fogalmaztam.):)


2009. máj. 31. 11:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Sztem Mileyt, és a Jonas tesókat nem igazán lehet komoly sztároknak nevezni..

Viszont (nyugi, nem azért mondom, mert rajongója vagyok, hanem mert tényl4eg így gondolom) Taylor Swift nekem nagyon megnyerő, mert saját maga írja a dalait, és akár egy szem gitárral is eltudná játszani.. Plusz ő még nem szállt el annyira magától..

2009. jún. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%
Szerintem a hangjuk nem rossz, de pl.: a Jonas Brothers is ahogy kezdte! Csak azért tartanak itt, mert a lányok bálványozzák őket és v.ki csak azért veszi a CD-jüket, mert van benne néhány kép róluk. Bár igaz, hogy sokat fejlődtek, de semmi és senki sem tart örökké. (Lásd:Michael Jackson)
2009. aug. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket között csak a Taylor Swiftet tartom tehetségesnek. Szerintem Brothersék meg az ilyen Miley akárkik sehol nem lesznek pár év múlva. Swift viszont tehetséges. Zongorázik, gitározik, tényleg tud énekelni...és a dalait is magának írja, amik nem mellesleg nagyon őszintére sikeredtek. Őt kedvelem.
2009. nov. 14. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Taylor Swift tehetséges
2009. nov. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Múló siker. Ez csak egy hóbort a kis pisiseknek. Most szeretik mert háát mindenki ezt szereti de egyszer ők is felnőnek és kinövik ezeket a filmeket, zenéket és akkor már nem lessz aki szeresse őket.


Éz az én véleményem..12/L

2010. febr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
szerintem nagyon szar a jónás bránerek!!!vagy inkább jonas mothers?
2010. márc. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!