Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek a fiatal...

Mi a véleményetek a fiatal zenészekről?

Figyelt kérdés

Pl.Jonas Brothers,Miley Cyrus,Taylor Swift,...stb.

Szerintetek csak rövid ideig tart a sikerük vagy van esélyük hosszabb távon is működni...

(Bocsi ha kicsit furán fogalmaztam.):)


2009. máj. 31. 11:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ez 2 esélyes,azért elég sok múlik rajtuk.

Tehetségesek az tény,csak még fiatalok és kiforratlanok,mint annak idején a Britnex,Chritina,Justin trió és láss csodát ők is még ma is sikeresek,pedig akkor sztem senki nem fűzött hozzájuk nagy reményeket.Egy bajom van velük és ez a tisztasággyűrű,húúúú de bosszant,már Britneynek sem jött be és tudjuk h egyik sem fogja betartani a szabályokat,nah meg ez a jajjj kis ártatlan vagyok sem.Inkább adnák önmagukat és ne hallgatnának a menedzserekre.Pölö Miley videóblogja kifejezetten tetszik,az is nagyon jó volt ahogy lefikázták Selenát és Demit,de h utána bocsit kellett kérniük,hát ez volt a gáz.Ha mindegyik önmagát adná sokkal jobb lenne,így a tehetség ellenére mindegyik mű marad

2009. máj. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Azt, hogy ezek nem zenészek, hanem marketingfigurák futószalagon gyártva és a tehetség írmagja is hiányzik belőlük.
2009. máj. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szerintem tehetségesek,egyetértek az első válaszolóval!A tisztasággyűrű nekem is sok...
2009. máj. 31. 17:26
 4/16 anonim ***** válasza:
74%

A mögöttük álló managementtől függ a sikerük.Manapság ez jóval többet számít,mint a klasszikus értelemben vett tehetség.

Mondjuk Miley Cyrus-t zenésznek nevezni olyan,mintha Sebeők Jánost nehélysúlyú boxbajnoknak hívnád...

2009. jún. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%
jav:nehéz
2009. jún. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

Azt gondolom, hogy ezek a producerek által megcsinált "zenészek" ugyanúgy el fognak tűnni, mint ahogy az én tinikorom bálványai is eltűntek, mikor a közönségük nagykorú lett, és felfogta, hogy nem éppen a legjobb irányvonalra álltak rá, mikor elkezdtek rajongani ezekért a "sztárokért". Zeneileg mindegyik nulla, azaz zéró, énektudásban sincsenek sehol, de mivel jól néznek, ki, egy ideig szeretik őket az emberek.


Pár hónapja egy barátnőmmel 190-es évekbeli nosztalgia-partit tartottunk, és az egész este azzal ment el, hogy szétröhögtük magunkat azokon a számokon, amikre 10-15 éve a suli-bulikban ráztuk magunkat. Együtt énekeltük a gagyibbnál gagyibb számok szövegét, és nagyon örültünk annak, hogy az akkori "nagyok" (pl. Take That, Spice Girls) most már sehol nincsenek. Gyanítom, ugyanez a sors vár a mai tizenévesek bálványaira is.

2009. jún. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, '90-es évekbeli, mielőtt még valaki félreértené. :)
2009. jún. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Azzal nem értek egyet ,hogy zeneileg sehol nincsenek.Szerintem Miley-nak a korához képest nagyon fejlett a hangja,jó a hangszíne.A Jonas tesók pedig nagyon gyorsan fejlődnek. De igaz az sem utolsó szempont hogy jól néznek ki...:P
2009. jún. 1. 19:35
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem hamar el fognak tűnni.

Jonas Brothers szerintem nagyon rossz, iszoyat lányos hangjuk van.

Miley Cyrus-nak van egy-két jó száma, de én a popért nem vagyok oda nagyon.

2009. jún. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Szerintem csak Nick-nek volt lányos hangja de most hallottam a legújabb számaikat és sokat mélyült.
2009. jún. 1. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!