Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ha én írok a Lady Gagának a...

Ha én írok a Lady Gagának a twitterére, akkor az visszaír. Igaze?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 17:23
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Szia Márkosz, mit csinálsz???

Halálra ijesztem az anyádat!!!

2012. febr. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
mi? a ezt irjam neki?
2012. febr. 28. 15:45
 33/36 anonim ***** válasza:

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

megölszXDDDDDDDDDDD

2012. ápr. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
Figyelj,nekem is van Twitterem annyi énekesnek mint Justin Bieber ,Gaga,meg Beyoncé....az összesnek írtam vagy 100 levelet mármint tweetet és nem válaszoltak lehet hogy nem azért mert nem akartak hanem azért mert nem látják amit írok azért mert amikor megírod az üzit és elküldöd akkor kiírja hogy elküldtük de ha megnézed az ő oldalán ott meg nincs ott, se a tieden ...mármint nálam ez volt és olyan szar mert amikor látom h mások írnak neki és ő meg visszaír nekik meg minden nekem meg nem ..és itt is kérdeztem meg minden hol érdeklődtem és nem jött válasz..amúgy meg google fordítón szoktam írni és mondjuk írd neki azt hogy nagy rajongója vagy és hogy imádod ezt meg ezt a számát és hogy szereted vagy mittudoén ..de én egyszer találtam egy gyönyörű idézetet és kitettem neki egy videóval együtt..
2012. szept. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
kérem fogalmazza meg rövidebb terjedelemben mélyen tisztelt Asszonyom, ennyit egyszerre nem bírok felfogni
2013. ápr. 1. 23:06
 36/36 A kérdező kommentje:
Jaj, bocsássék megfele, lehet, hogy "Uram"-nak kellett volna szólítsam?
2013. máj. 7. 22:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!