Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért alakul úgy, hogy a...

B_smart kérdése:

Miért alakul úgy, hogy a reggeli rádióműsorokban 3 fő műsorvezető van (Bumeráng és Morning Show)? Van szakmai oka?

Figyelt kérdés
Morning showban Sebestyén, Rákóczi, Vadon - Bumerángban Boros, Bochkor, Voga. Én reggelente a Bumerángot szoktam inkább hallgatni, de Vogát teljesen fölöslegesnek érzem a műsorba. Valami médiaokosság csak van abban, hogy nem ketten vezetik. :)

2012. jan. 12. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

3 személy kell, hogy meglegyen a 10 IQ-pont...


Amúgy gondolom ez a trend. Mint a 90's évek vége felé, amikor egymást érték a szigorúan 5 tagú boybandek.

2012. jan. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a Morning show-t hallgatom, és ott nem tartok feleslegesnek senkit. De nemtudom miért pont 3 :D
2012. jan. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
74%
Én is a Morning Show-t szoktam. A Bumeráng szerintem egy erőltetett szar.
2012. jan. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én éppen a Morning show-t találom erőltetettnek. Ráadásul Balázzsal nem tudok megbarátkozni.
2012. jan. 13. 13:11
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem praktikus a szabadságolásnál, illetve ha más dolguk van, akkor sem marad egyedül senki :)

És helyettesíteni sem kell, ha beteg...stb.

2012. jan. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!