Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Ördög Nóriról...

Mit gondoltok Ördög Nóriról és Liluról?

Figyelt kérdés

2011. nov. 20. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Lilu: http://www.youtube.com/watch?v=gEcrB8S7ztA

Róla ennyi.


Ördög Nóri: Szimpatikus.

2011. nov. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkettő olyan semleges. Nem unszimpatikusak, mint mondjuk Balázs és nem is szimpatikusak, mint sorolhatnám kik.
2011. nov. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Ördög Nóri nekem is szimpatikus, de Lilu egy... Nem tudok ezen mit szépíteni, de az én meglátásom szerint egy modortalan, beképzelt, buta li... nőszemély. :P És nagyon nem kellene vele elrontani a 'Csillag Születik' c. műsort sem.
2011. nov. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes válaszolónak!! :))
2011. dec. 1. 16:23
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Lilut nagyon szerettem amikor meg a Vivaban volt musorvezeto, az RTL-en csak par musorat lattam.

Ordog Norit meg egyedul a Kolyokklubban lattam, akkor nekem nem volt szimpatikus. Azota meg nem nezek tevet.; :)


20l

2011. dec. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az igen utolsó, irigyellek:) Én sajnos már nem tudnék tv nélkül élni, annyira az életem részévé vált.

Egyébként Nórit szeretem, bár azok a hajak amivel elrontják szegény csajt.. A sima rövid se tetszik, a hosszú sokkal jobb volt neki.

Liluról.. Hát ne is beszéljünk.. Annyira utálom szerencsétlent, hogy el nem lehet mondani.. Mikor ott nyávog való világba is, meg "hjaj nem ez volt a kérdésem, a kérdésemre válaszoljál már... Sose arról beszélsz, amiről kérdezlek..."Na hát.. Ezért nem fogom nézni a Csillag Születiket, miatta..

2011. dec. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszotokat! És nem értem, Nóri miért hagyja , hogy elrontsák a haját!!://
2011. dec. 11. 16:12
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
én mindkettőjüket kedvelem...
2011. dec. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már hidegrázásom van Nóritól, a csapból is ő folyik, és idegesít a hangja is. Egyre jobban.

A reggeli műsorban szerettem, ott visszafogottabb, bájosabb volt.

az idei x-faktorban ő mondta saját maga,hogy le moncsicsi-fejűzték :D:D:D

na ezen szétröhögtem magam.


Lilu szerintem már kiszolgált, nagyon megöregedett, rendesen ráncos, persze kiló vakolatot rápakolnak.

Viszont vérprofi a szakmában.


Szerintem :)

2011. dec. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mus musculus ***** válasza:
Mindkettő semleges, tán egy fokkal szimpatikusabb Nóra, ennyi.
2011. dec. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!