Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az igaz hogy Alexander Rybak...

Az igaz hogy Alexander Rybak meleg?

Figyelt kérdés
Mert ha az akkor nagyon szomoru lennék
2009. máj. 23. 16:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Jó messzire tedd el a pengéket, mert nagyon úgy néz ki, hogy az...
2009. máj. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Nem mindegy neked? Pfff...
2009. máj. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

Szerintem nem ;) Legalábbis az interjú alapján:


http://www.youtube.com/watch?v=eRczMdZH1co

(Alexander Rybak about his ex-girlfriend)

2009. máj. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
40%
hihetetlen mennyire okos és értelmes feje van... valaki mondja már meg ki ez a kócos! :D :) tudnom kellene... amúgy a gesztusai alapján egyérteműen homokos... nem egy férfi jut róla az eszembe! jajj elnézést... rondát akartam írni.. hupps
2009. júl. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Szerintem hihetetlenül aranyos.

És ha meleg, az abszolút nem baj ;)

2009. aug. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

honnan veszed hogy meleg?:O

ammeg... attól még hogy egyesek szerint úgy néz ki nem az..;D

2009. nov. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Nekem is az a véleményem,hogy A.Ribak és D.Bilan is melegek.De ez semmit sem von le a képesséágükből.Nem mondom,hogy ez nem hátrány,mert hát ha meg is nősúl,akkor mást is boldogtalanná tesz,mert hát csak az egy falvédő.De ettől függetlenül,ha az életvitele valakihez kitődik és nem úgy,mint általában a homokosok,naponta váltanak partnert,akkor privátként is lehet még boldog.Sajnos ezeknél a tipusoknál inkább a kalandok a lényegek a változatosság.Nincs konkrét családias kötöttség a fékre.Összességében soha nem lesznek tökéletesen boldogok.Az pedig a tökéletes élethet kevés.De úgy mint Alexander,mint Dima tehetségesek.S azért hisztisek is.de tehetségesek.
2009. dec. 11. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne meleg??? Ti nem hallotáttok hogy miről énekel a dalaiban?? Ráadásul minden harmadik cikk az exbarátnőjéről szól..
2009. dec. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Kisse megkesve, de nekem mind1 h meleg-e vagy sem. En meleg vagyok, sosem lesz a baratom, akkor sem ha meleg.....nincs olyan szerencsem :d Es amitol valaki hires, attol meg egybol nem kell ramondani h meleg!

Es kulonben is az szamit h amit csinal, azt jol csinalja

2012. júl. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát nagyon nagyon szomoru lenne ha meleg lenne Fuj ki ráz a hideg a melektöl!!!!!!!!!!!!!!!!
2014. jan. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!