Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Bill Kaulitz jól...

Szerintetek Bill Kaulitz jól néz ki mostanában?

Figyelt kérdés

[link]

[link] (a szőke)

[link]

[link] ( csaj mellett bal oldalt)

[link]

[link]


2011. dec. 23. 01:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

2005- itt iszonyatosan cool volt, bejött a lazasága

2006- itt iszonyatosan édes volt , aranyos és őszinte volt a mosolya. :)

2007 - itt is ... csak a 2006-os véleményem adom. Egészen 2008-ig.

2009 - Itt tényleg kezdett kicsit elnőiesedni, de ebből a rasztás időszakából nincs olyan sok kép. :)

2010-11-12= szerintem itt olyan kis szerencsétlen volt abban a nagy cuccban a Humanoid turnén :D

2013 - itt volt a hosszú szőke haja, ugye? :) Hát...szerintem ezzel nagyon férfias is volt és iszonyatosan jól állt neki. :)

2014 -15 - Hát... rosszul nem tud knézni, az lehetetlen. :) És egyébként szerintem csak a modellkedés ment az agyára, más baja nincs :D De még mindig ha megnézed, néhány képen nagyon aranyos. :)

Meg attól egyenesen sírtam , mikor az egyik új TH TV részben elkezdett olyan hülyén táncolni abban a nagy király izéjében :D Egyébként meg teljesen érthető, hogy komolyabb lett, de ő még mindig csak... Bill. :) Egyébként meg akinek baja van a hajával, vagy a stílusával, ne féljen, mert lehet, hogy múlthéten meg majd megint új stílusa lesz neki.

. :D Nála nem lehet tudni. :)

2015. nov. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!