Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki szerint cukci Bill Kaulitz?

Ki szerint cukci Bill Kaulitz?

Figyelt kérdés

2011. nov. 20. 12:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem egyáltalán nem cuki! Először csajnak néztem, aztán látom, hogy pasi! Kicsi kancsó! És ezek a fiatalok számára a követendő példa... Förtelmes!
2011. nov. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%

Igen.. családi kapcsolat..............

Undorító ember amúgy!

2011. nov. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Német férfiak nem annyira jók ahogy ő sem bár férfinak erős túlzás hívni.
2011. nov. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%

Lefordítaná valaki a kérdést?

Nem értem a pitsanyelvet.

Cukci?!?! Az egy szleng a homokosra?

2011. nov. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
Utolsónál a szó :D
2011. nov. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%

Cukci? Te jó ég.

Először nem is tudtam, hogy kiről van szó. Aztán elolvasva a hozzászólásokat, láttam, hogy valaki írta, nehezen lehet eldönteni, hogy melyik nemhez tartozik, akkor jöttem rá.

Hááát...sok minden eszembe jut róla (emo, meleg, nyomorék, stb), de az, hogy "cukci", az valahogy nem...

2011. nov. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
SE!
2011. nov. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
30%

kis homár..

am nem minden német pasi rusnya (Pl Nico Rosberg szerintem helyes)


nah de ez a kis izé korántsem nevezhető pasinak.. én az emos ri*anc kifejezőt alkalmaznám

2011. nov. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
40%
Egyáltalán nem "cukci". Nem néz ki fiúnak mert férfinak még a legnagyobb jóindulattal sem tudnám nevezni. Festi magát, homoszexuális megnyilvánulásai vannak, és áááá nem. Egyáltalán nem. Amúgy csak azért írok ide mert már másodjára látom kiírva, hogy cukci, először egy fluoros kérdésnél akadt meg rajta a szemem...Innen is látszik hogy akik a kérdés feltetszik, hát....na mindegy...cukci, az! Mindjárt véresre karmolom magam. Csókoltatom drága Kazinczy Ferencet. Remélem ő tud nevetni az ilyenek mert én nem...
2011. nov. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%
imáádom Billt<333 viszont, a cukci az mi is? ha cuki, akkor szerintem az~ nem is kicsit:D
2011. dec. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!