Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért van ez? Szerelmes...

Miért van ez? Szerelmes lettem bele vagy mi ez?

Figyelt kérdés
Eric Saade-t ismeritek?svéd énekes,Eurovizióson volt.Néha elég gyakran eszembe jut,nagyon szeretnék beszélgetni vele.szívesen megismerném jobban.úgy érzem nem bírom kivárni hogy legyen lehetőségem beszélgteni vele.miért?
2011. nov. 26. 22:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Van ilyen, ne aggódj:) Nekem is voltak ilyen sztármániáim, aztán, egy idő után elmúltak. Ilyen 14-15 éves koromra. Egy ideig semmi, elvoltam, aztán most vagyok 16, és megint van valaki. Ráadásul sokkal komolyabban, mint régebben. Pedig egyáltalán nem arról van szó, hogy a fiúk keresztülnéznek rajtam, és nincs jobb dolgom:D Ahogy te sem, én sem direkt csinálom. Lehet, hogy gyerekes vagyok, lehet, hogy nem kéne ezt az egészet így felfognom, és tényleg sokszor érzem azt, hogy már túlzásba viszem.

Semmi sem lehetetlen, lehet, hogy találkozhatsz vele, megismerkedtek, de nincs rá sok esély, nem akarlak hitegetni... De egy koncertjére elmehetsz, ha van rá lehetőséged, az is lehet, hogy élőben nem olyan, mint amilyennek képzelted. Bocsi, ha nem igazán segítettem, azért remélem egy kicsit sikerült:D

2011. dec. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Miss Lara:hálásan köszönöm:)nagyon örülök hogy van egy úgynevezett ,,sorstársam".és a közzöségi profilosról mit gondolsz?
2011. dec. 4. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!