Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért van ez? Szerelmes...

Miért van ez? Szerelmes lettem bele vagy mi ez?

Figyelt kérdés
Eric Saade-t ismeritek?svéd énekes,Eurovizióson volt.Néha elég gyakran eszembe jut,nagyon szeretnék beszélgetni vele.szívesen megismerném jobban.úgy érzem nem bírom kivárni hogy legyen lehetőségem beszélgteni vele.miért?
2011. nov. 26. 22:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tudom, mirõl beszélsz, szerintem is nagyon jó pasi. Semmi baj veled, ez a rajongás, egy idõ után halványodni fog ez az érzés és valaki más fog tetszeni, addig pedig hallgasd sokat a dalait és álmodozz. Hány éves vagy amúgy? Ha tini vagy, teljesen normális a viselkedésed, ha felnõtt, akkor már egy kicsit furcsa... :D
2011. nov. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok.de néha sokat ülök a géphez,csak miatta,hogy meghallgassam a számait,hogy böngésszek utána ,képeim vannak róla meg minden.és nem kéne ennyit a gép előtt ülnöm,de miatta van..:s ma már úgy éreztem,nem bírom.de korábban meg örültem neki.szerintetek fenn van közösségi oldikon?bejelöltem egy ugyanolyan nevűt.csak róla vannak képek,egy svéd dalszöveggel megminden.Svédországban lakik állítólag,Stockholm Lansban.vagy mi is az.de kommentálja a képeket meg izé.és csak angolul meg svédül láttam hogy írt.leírta h miylen svéd szavakat használ gyakran.most akkor ez ő?vagy egy rajongó v ki?
2011. nov. 26. 22:47
 3/12 A kérdező kommentje:
amúgy köszi a választ:)lécci segítsetek hog ymit tegyek.
2011. nov. 26. 22:47
 4/12 A kérdező kommentje:

és ha hallgtaom a számait mint aki más világba csöppent.ha hallom a hangját valahogy más.és ha esetleg a lélegzését is akkor az .....:)

értitek?

2011. nov. 26. 22:50
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát azért már ne is haragudj ez túlzás. 14 évesen ennyire gyerekes vagy? Szerintem lógj egy kicsit a barátaiddal, vagy akármi mert ez így ijesztő.

Én is rajongok énekesekért, de amit te csinálsz az kicsit beteges. Szerintem te nem magáért a dalaiért stb. rajongsz, hanem egyszerűen csak azért szereted mert "cuki".

2011. nov. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

de gondolod hogy én akarom hogy ez legyen direkt?:s

nem szórakozásból:(

2011. nov. 27. 12:15
 7/12 A kérdező kommentje:
utolsónak:igazából a dalait is nagyon szeretem,és tetszik is külsőleg,de azért nem gondolom h ,,cuki".nem tudom elmondani.tetszik is,de nem úgy mint cuki hanem mint egy normális,jóképű pasi,mert az h ,,cuki"sztem alapból nem normális dolog.
2011. nov. 27. 12:17
 8/12 anonim ***** válasza:
14 évesen nem vagy olyan kicsi hogy ne tudnád megérteni, hogy valószínűleg nem fogsz huzamos ideig beszélni vele, és feleségül sem fog venni meg semmi ilyesmi. Tegyél ellene, foglald le magad... nem mondom, hogy ne hallgasd a zenéit, mert miért ne, de mint mondtam már nekem gyanús, hogy te nem azért vagy oda érte mert szereted mint előadót.
2011. nov. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi a választ:)egyébként más is van így ezzel vagy csak én?
2011. nov. 27. 12:30
 10/12 A kérdező kommentje:
amúgy néha hazakísérem a barátnőmet,vagy különórákra megyek,vagy csinálok valamit.van némi elfoglaltságom.
2011. nov. 27. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!