Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Örülnétek ha lenne megint...

Örülnétek ha lenne megint Tokio Hotel koncert Budapesten? Ha igen, hogyan lehetne összehozni?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy kicsit már divatja múlt,de pont most találtam

rá régebbi koncertfelvételekre és eszembe jutottak a régi emlékek :D Én örülnék egy újabb koncinak :)


2011. nov. 21. 00:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel már nagyon nincs senki, vagy csak kevés akit érdekelnének nem igazán lehetséges. Nekik sem éri meg úgy eljönni, hogy alig mennek el a koncertjükre. Fogjatok össze, promózzátok, bár én nem látok esélyt.
2011. nov. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Annyira kevesen lennének? Én azért találkozok még néha egy két rajongóval,szerintem az lehet a baj,hogy már nem is itt élnek az EU-ban..Külföldön sokkal híresebbek! Azért sajnálom,hogy ilyen kicsi rá az esély,meg hogy így eltűntek,

pár éve még a csapból is ők folytak! :)

2011. nov. 22. 19:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát legalább is én annyira nem hallok felőlük. Nem vagyok Th fan, de ha egy rajongói csoport aktív, akkor afelől hallok úgy is, hogy nem nézek utána:)
2011. nov. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igeeen!:D Hát, én biztos nagyon örülnék, ha lenne, mert még egy koncerten sem voltam... Mikor voltak itt, akkor még túl fiatal voltam, hogy mehessek, meg akkor még amúgy sem nagyon merültem bele, csak szerettem Billt meg kb. 5 számukat ismertem:D A Humanoid City-ről meg nem is tudtam, mikor aktuális volt.

Most, hogy benne vagyok a rajongásban, persze nincs koncert:D

De az az igazság, hogy szerintem Budapesten nem nagyon lesz koncert, pedig most dolgoznak az új CD-n, de ide nem hinném, hogy jönnek majd.

Szerintem akkor lehetne összehozni, ha tudnák ők is, meg a managmentjük is meg a mittudoménki, hogy Bp-n összejönne egy teltházas koncert. Ha van érdeklődés, nekik meg van benne haszon, akkor szerintem jönnének:)

Mondjuk, ha megint turnéznak, én nem hagyok ki még egy lehetőséget, ha ide nem jönnek, akkor megyek külföldre:D

2011. dec. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En egy hulye orszagban elek,de magyar vagyok..szal ha budapesten lesz tokio hotel koncert,surgosen keresek lakast ott :) eleg egy furdokad is igazabol..
2012. nov. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

utolso vagyok

jah es nem mult divatja sem divatja mult. MERT A TOKIO HOTEL OROKRE ELNI FOOOOOOOOOOG

AMEN.

2012. nov. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én személy szerint NAGYON örülnék, ha lenne megint Tokio Hotel koncert Budapesten!!!Mert sajnos pont ugyan úgy jártam mint az egyik kommentelő, hogy még kicsi voltam, amikor itt jártak, ezért nem láthattam őket...De NAGYON REMÉLEM, HOGY GONDOLNI FOGNAK ERRE A KICSIKE KIS VÁROSRA IS...:))TH 4EVER
2013. ápr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!