Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Alekosznak műtojása van?

Alekosznak műtojása van?

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch?v=7a2CjekVXJk nekem ez fájl volna!!!
2011. nov. 18. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Honnan veszed.hogy nem fájt neki?
2011. nov. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hallottam az ordítását, lehet azért, mert be volt nyomva...
2011. nov. 19. 11:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért ha fáj valami MUSZÁJ ordítani?
2011. nov. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a fájdalomtól nem tudott ordítani. Pl nekem is volt,hogy hintáztam,vashintán blabla és nekilöktek és kiesett egy nagy darab hús a lábamból,a fájdalomról ordítani sem tudtam,se sírni hirtelen csak ledermedtem.
2011. nov. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
MMii esett ki a lábadból?
2011. nov. 19. 16:20
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem egyszer a boka-törésem volt, letört egy darab a csontból, de hús még nem vált le rólam. Mondjuk nálam úgy volt hogy semmi ledermedés, semmi könny vagy jajgatás, csak kicsit reszkettem, mert azt mondták, operálni kell. Akkor lehet hogy azért állt fel Alekosz olyan lassan, mert belőve is érezhette. Irígylem Évát, szivesen löktem volna meg én. Amúgy azért írtam ezt a hülye kérdést, mert nem bírom a hülyegyerek búráját. Legjobban azon akadok ki, amikor görög-félistennek hívják, meg Adonisznk, nameg "Űberelhetetlennek".
2011. nov. 19. 16:26
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy utolsó válaszolónak: srác, vagy csaj vagy? Merthogy a 2 nem különböző mennyiségben érezné ugyanazt a fájdalmat, és eltérően mutatják ki.
2011. nov. 19. 16:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!