Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is lárva feje van...

Szerintetek is lárva feje van Alekosznak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 10:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Nekem nem jön be egyáltalán sem külsőleg, sem belsőleg...
2011. márc. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
12%

külsőleg kegyetlen, ahogy kinéz, de szerintem ő az egyetlen bent, akinek saját egyénisége van, a többieknek úgy érzem akkor van csak valami mindanivalójuk, vagy gondolataik, ha épp valamilyen szitu van, tehát a többiek csak reagálnak, de Alekosz, az indít is gondolatsorokat

remélem lehet érteni engem

2011. márc. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Értelek, de te valóban úgy érzed, hogy ezeknek a monológoknak van valódi, mélyen szántó értelme?
2011. márc. 22. 10:53
 4/17 anonim ***** válasza:

nemigazán az értelme a lényeg, hanem hogy saját elképzelések, felvetett tézisek


a többiekben csak és kizárólag válaszreakciók vannak ha megfigyeled, ez mind jellemtelenségre vall valahol

akikben nincs semmi

akik simán helyettesíthetőek, mert ilyen emberek millió meg egy van

2011. márc. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Thurston ***** válasza:

"Értelek, de te valóban úgy érzed, hogy ezeknek a monológoknak van valódi, mélyen szántó értelme?"


Itt abszolút nem az a kérdés, hogy mennyire mélyenszántó egy-egy ilyen monológ, tekintve, hogy szerintem baromira nem is próbálnak azok lenni. Csak Alekosz egyszerűen tud összefüggő szöveget alkotni, a többiekkel ellentétben. Hozzáteszem ez szerintem egyáltalán nem nagy dolog. Általában elvárom az emberektől. És a VV miatt kénytelen voltam realizálni, hogy egyáltalán nem jogos ez az elvárás részemről, mert egy csomóan már azt sem értik meg, meg értelmetlen okoskodásnak érzik, ha más csinálja, nem hogy ők maguk is képesek lennének rá.

2011. márc. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Alekosz az, aki a csendben is megtud szólalni

és mer kijelentéseket tenni, mert ez ő


pl Laci amikor kérdezték kit választana Gigi VS Anikó

csak kibújt a válasz alól.....


sokat, nagyon sokat mutatnak az ilyen elszólások


Alekosz az egyetlen, aki mond valamit, mégha hülyeséget is.

2011. márc. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Aha, tehát az a hülye, aki ebben nem találja meg lényeget?
2011. márc. 22. 11:34
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem azért mondom, de Laci elég egyértelmű választ adott akkor is.
2011. márc. 22. 11:36
 9/17 A kérdező kommentje:
A teljesen felesleges, erőltetett mű dumákat pedig egyáltalán nem tudom értékelni. Látszik, hogy Alekosz kedvenc filmjei között nem nagyon szerepelnek vadnyugatiak, mert néhány szűkszavú indián szólásnak ezerszer több mondani valója van, mint ennek az isteni lángelmének a három havi hülye dumájának összesen.
2011. márc. 22. 11:45
 10/17 anonim ***** válasza:

Hahahaha, egyértelmű választ Laci? Na akkor légyszíves mond már meg nekem kit mondott, Gigit vagy Anikót? Egyiket sem!! A párbajon meg úgyis kell mondania valakit, szóval ez neked az egyenes válasz? Gratulálok. Mellesleg annak tudatában, hogy Lacika Anikót bár bírja de kétszínűnek tartja, Gigi meg számára maga a tökéletesség, így maga a gondolat is nevetséges, hogy amit mondott az igaz. -.-


Alekosznak lárva feje? Nem tudom lehet, de aztán? Bécinek meg olyan vastag szemöldöke van, hogy az egész fejét beteríti, Anikónak nincsen haja, Giginek lófeje van, Lacit azt inkább hagyjuk, Jerzy, bár szerintem nem hülye, de a fejéről -12-s IQ jön le, Éva meg úgy néz ki sokszor mintha 40 éves lenne... Mi is a problémád?

2011. márc. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!