Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is lárva feje van...

Szerintetek is lárva feje van Alekosznak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 10:05
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Egyértelmű volt a válasz, hogy két ember között nem tudna választani. Miért ne lehetne így? Egyikükhöz inkább a jelleme miatt húz, a másikhoz pedig főleg férfiként vonzódik. Nem is értem, mit kell ezen így fennakadni?

A kérdésem pedig - amit magamtól soha nem tettem volna fel - éppen a hozzád hasonló gügye kritikusok miatti ironikus kérdésnek szántam, akik Gigi lófejűségére utalva tettek fel hasonló kérdést.

2011. márc. 23. 13:47
 12/17 anonim ***** válasza:

Laci azért nem válaszolt, nehogy kivívja vmelyik lány rosszindulatát

dönteni mindig lehet

a jó tulajdonságokat is lehet rangsorolni


a lényeg a lényeg, amíg mindegyik, csak szitura/kérdésre tud válaszolni, vagy azt sem; addig alekosz magától is megszólal és nem erőlteti, mert ő ilyen

a többi meg semmilyen, csak egy élő anyagcsere folyamat

2011. márc. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Hát, ha csak erre van szüksége a tv nézők bizonyos rétegének, akkor éljen Alekosz, a félnótás szónokok királya!
2011. márc. 25. 09:17
 14/17 A kérdező kommentje:

Lacit illetően pedig, miért baj az, ha nem akar egy teljesen felesleges dologban nyilatkozni, illetve nem akar egyik lánnyal sem ilyen hülyeség miatt feszültséget kelteni?

Én sem tenném a helyében, mert semmi értelme, ha nincs különösebb problémám egyikükkel sem.

2011. márc. 25. 09:25
 15/17 anonim ***** válasza:

ez nem baj, a semmilyen válasz.

ez csak a semmilyen válaszadót jellemzi, hogy megfelelési kényszeréből a saját véleményét nem mondja el

ilyenek a csicskák pl.

2011. márc. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

előző vagyok

tudom, vannak olyan szituk, amikor jobb csendben maradni, nem foglalni állást, de ez a Laci esetében nem állja meg a helyét, mert abban a szituban egyenesen sunyi, kétszínű jellemet árul el ha valaki "csendben marad" kibújik a válasz alól ilyen kérdés hallatán, mert pl nem egy munkatársról van szó, akivel ha tetszik ha nem együtt kell dolgoznia, hanem olyan lakótársakról, akikkel a nyereményért harcol, milliók nézik, ILLENE FELVÁLLALNIA ÖNMAGÁT

2011. márc. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen, igen Nagyon igen.
2011. máj. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!