Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ez most miért volt jó a Hot...

Ez most miért volt jó a Hot szennylapnak? (kamu szöveg Natalie Portmanről)

Figyelt kérdés

a kép itt látható: [link]

én soha nem olvasok bulvárlapokat, éppen ezért. kedvenc színésznőm Natali Portman, így gondoltam körülnézek kicsit egy rajongói oldalon, a róla megjelent cikkekről. erre rögtön az első kép ez volt..


kicsit nehezen látszódik a szöveg, ezért idézem: "A színésznő, aki korábban rendszeresen használt drogokat, a terhessége miatt most lemondott a káros szerek fogyasztásáról."


valójában a vegán életmódról mondott le a terhessége alatt, de ez ne zavarjon egyetlen egy idióta, tudatlan szennylap szerkesztőjét sem.. ;)


2011. szept. 16. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen hulladék szennylapok ebből élnek, meg aztán mit tudhatunk mi ezekről az emberekről? Látod a TV-ben, látod az újságban, de találkoztál már vele valaha is? Lehet, hogy tényleg kábszerezett, de az is lehet, hogy nem. Az igazságot rajta kívül nem sokan tudhatják. Ezen ne húzd fel magad. Ha hazugság is az egész, akkor is csak jót tesz egy "sztár" hírnevének. Gyakran ők maguk is bratyiznak a pletykalapokkal, ötleteket adnak nekik - a sok kamu így legálisan lemegy (lásd.: Angelina Jolie pl.), az újságot viszik, mint a cukrot, a "sztár" pedig újra a címlapon viríthat.
2011. szept. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez elég bosszantó tud lenni, de nem tudsz vele mit csinálni. Jó sokan veszik ezeket a szennylapokat, de egyszerűen semmi igazságtartalma némelyik cikknek. Tudom, mert tisztában vagyok vele mit csinál a kedvencem, és olyan alapvető dolgokkal vannak félreinformálva, hogy borzalmas.
2011. szept. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!