Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek ez betanult...

Szerintetek ez betanult szöveg? Vagy tényleg így gondolja?

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch?v=KNIqzQ0REbM Ez egy interjú, Justin Bieberrel, mielőtt még elkezdenétek leszidni, hogy miért szeretem, elmondom, hogy nem szeretem, de semmi bajom sincs vele. Tehát az lenne a kérdés, hogy 6:30-kor mikor a műsorvezető megkérdezi, jár e valakivel, és mondja, hogy nem, mert nincs elég ideje, és ...(stb.) szerintetek ezt tényleg így gondolja, vagy ez csak valami betanult szöveg?Csak úgy kíváncsiságból. 13/L
2010. nov. 26. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Nem fog veled járni, de jobb is neked.
2010. nov. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, de nem értem.Én a véleményetekre vagyok kíváncsi.Nem tetszik, nem is ismerem, csak mostanában az osztálytársaim körében nagyon ismertté vált, és rákerestem a youtubon, csak hogy lássam, kiről van szó.Mert eddig én nem is ismertem...szóval légyszíves, ne írj olyat, ami nem igaz...persze, majd ráérek ilyenekkel foglalkozni, hogy milyen cuki mi??Bocsi, de én nem vagyok az átlagban, én inkább tanulok, csak érdekelt, hogy ki ez, és mivel ti talán többet olvastatok már róla, eltudjátok dönteni.Na, bocsi, hogy ilyen hosszú lett, csak nem tudom kifejezni magam.
2010. nov. 26. 22:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem betanult.szimplán ilyen ez a gyerek...nem feltétlenül akkor s*ggfej mint elterjedt róla.
2010. nov. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak azt mondja amit elvárnak tőle... Kéne a rossebnek ilyen élet.
2010. nov. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, csak azt gondoltam, hogy már megint egy szokásos, amikor ezzel a gyerekkel akar valaki járni, és örülök, hogy nem vagy benne az átlagban, akik az ehhez hasonló sztárokat bálványozzák, maradj is ilyen :)


első

2010. nov. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, látom, a vélemények megosztódnak :)

De különösképp nem fontos ez a kérdés, csak kíváncsi voltam .Kedves első, vagyis most már utolsó: Nem, én bocsi, hogy annyi mondaton keresztül mondtam el :D Amúgy nem tudom, hogy mi tetszik ezen a fiún a lányok felének (vagy több, nem tudom)

2010. nov. 27. 14:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!