Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Zséda hogy csinálja, hogy így...

Zséda hogy csinálja, hogy így néz ki szülés után? !

Figyelt kérdés
Láttam a mostani Elle magazin címlapján, és még ha van is retus rajta, akkor is elképesztő, hogy semmi has, semmi felesleg. Én lassan egy éve, hogy szültem, és túl 3 diétán meg sporton is még látszik, hol volt a kisbabám feneke a hasamban - mondjuk ez még aranyos is. Na de amúgy - egy katasztrófa! Mielőtt szó érné a ház elejét: nem ez a legfőbb gondom, és az önsajnálatra szánt időt nem a kisfiamtól veszem el :-) Most éppen alszik...Csak nem tudok úgy gondolkodni, hogy hát, ez volt az ára a szép kisgyermekemnek, nem akarok kövér tehénként járni-kelni. Vajon más hogy csinálja?
2009. ápr. 22. 09:53
1 2
 1/11 anonim válasza:
87%

Ez tipus kérdése.

Én hízásra hajlamos vagyok és terhesség alatt fel is szedtem 20 kilót, most 4 hónap telt el és 22-t fogytam.

Sürgök forgok, kétemberes gyerekem mellett.

A hasam mindig inkább befelé horpadt, ez már most is így van, nem kell retusálni sem, de a fenekemnek annyi, mert az bizony!!!!, ha leülök nem fogok eldőlni.

Szóval rólam kilóban lement az ügy, de aránytalanul.

Légy türelmes és hidd el, hogy Zsé kisasszony kevesebbet van a gyermekével mint mi és jó sok pénzt fizet a konditermekre, szalonokra, amit megkeres a fotózásokon, de a kisbabájának jobb lenne, ha a duci anyuka vele foglalkozna, de ha ő ilyen akkor ez van, ne irigyeld, mert szerintem nem boldog annyira mint mi!

2009. ápr. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Szia!

Nem láttam az újságot, de én sem maradt semmi felesleg. 58kg voltam, amikor terhes lettem, alig híztam pár kilót, szinte a szülőágyon eltűnt az egész hasam, a kórházból a régi ruháimban jöttem, haza. Igazából nem tettem ennek érdekében semmit, elég sokat ettem a terhesség alatt, szinte nem sportoltam, csak néha séta, és ennyi. És van egy gyönyörű, egészséges kicsi fiam.

Ez szerintem nagyrészt alkattól függ. Én mindig annyit ettem és azt amit akartam, és nem híztam.

Mindenki más, de minden anya szép! ;) (főleg apukának)

2009. ápr. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
79%

Szió!

Először is senki nem néz rád "kövér tehénkeként". Másodszor pont valamelyik sztár mama mondta, hogy senki ne induljon ki belőlük, mivel mögöttük profi stáb áll, aki nap mint nap segíti az ő "alakvisszanyerésüket". Mellesleg semmi másra nincs is gondjuk. Szerintem sokuknak dadusuk is van, akik mellett simán tudnak napi 2-4 órát szentelni alakjuk visszanyerésére.

2009. ápr. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Nyilván nagy része genetikai adottság is. Aztán meg gondolom igénybe vett mindenféle szuper kozmetikai kezeléseket. (Nem pont ő, de más sztárok még plasztikáztattak is szülés után)


Ne hasonlítgasd magad senkihez, sem sztárokhoz, sem a szomszéd bomba csajhoz, mert minden ember szervezete más, más anyagcsere, más regenerációs képesség, stb. Az a ritkább eset, hogy egy nő testén semmilyen nyomot nem hagy a szülés...

2009. ápr. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Ez egyrészt tényleg alkat kérdése! Másrészt igaz az is, hogy mögöttük olyanok állnak, akik segítik őket! Plusz pénzben sem kevés támogatás kell ehhez! Gondolj csak bele. Nekik kutya kötelességük jól kinézni! Akár rögtön szülés után! Én azért nem vagyok benne olyan biztos, hogy ez nem jár nagy stresszel és nagy erőfeszítéssel. Ott van a drága kis Hajdú feleség! Szülés után rögtön 15 kiló minusz? Mert hogy 'muszáj' jól kinéznie és mindegy mibe kerül? Hát nem is tudom. Maradok hétköznapi és élvezem majd inkább a babámmal eltöltött időket és nem akarok azon aggódni, hogy jajj mit fognak mondani, hogy maradt rajtam egy kevéske! :) Persze én sem szeretném majd a szülés után sem elhanyagolni magam, de csupán bizonyos határokon belül tehetem, hisz nincs annyi pénzünk, hogy állandóan cicomázzam magam.

Tudod, mi az ami vigasztal? Hogy tudom, hogy a férjem előtte is oda volt értem és a szülés után is tutira oda lesz (már most nagyon büszke rám, mert hogy a pocimban hordom a kicsi fiát!!!). :)

Minden jót!

2009. ápr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Abban a kórházban dolgozom,ahol Zséda szült. Saját szememmel láttam, hogy szülése előtt egy nappal sem volt rajta semmi felesleg, csak a pocakja, és hazamenetelkor senki meg nem mondta volna, hogy néhány nappal előtte szült. Alkat kérdése, bár bizonyára tesz is érte. De sajnos a többség, ha megszakad, sem sikerül neki visszanyerni az alakját, vagy ha mégis hatalmas erőfeszítések árán. Az a szerencsés kevéske nő, akik olyan genetikai adottságokkal rendelkeznek, mint pl. Zséda, elég, ha 90%-ban rábízza magát a természetre. Még szerencse, hogy nem ezen múlik, ki milyen Édesanya lesz.
2009. ápr. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm!
2009. ápr. 22. 11:06
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

énis 58 kg mal kezdetem a terheséget. 8 kilot hiztam. rolam is lement bár a hasamnak kelett 4 hónap mire teljesen lement.

én sokat hánytam 3 hónapos korig szinte mindig ha ettem. most 52 vagyok mert nembirok enni.

Ha fáj a hasa a babának azon izgulok mikor mulik el főzök mosok megmindent amit eddig , 2 ször főzök mert a férjem délre föttkaját visz és 5 kor amikor haza ér akkor is arra jönhaza.- szóval hát minden nap mosok akár többször is a babacucokat kézzel . szóval majd lemegy rolad is!

2009. ápr. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, vannak akiknek ilyen szerencsés alkatuk van. Én a fodrászomon nem is láttam, hogy terhes, csak amikor már a 9. hónapban volt. Aztán jött az sms hogy meglett a babája, 4 nap múlva már találkoztam vele a boltban, igen fürge volt (én 4 nap után menni alig tudtam), melegítőgatyában meg haspólóban volt, és semmi de semmi nem látszott rajta. Két percig meg se tudtam szólalni, alig hittem a szememnek. Akkor volt az én fiam 2 hónapos de még akkor is löttyedt hasam volt, na ná. Nekem a kis 20 éves testem nem tudta így követni a dolgokat, míg a fodrászom 39 évesen hajjajj, hát mint egy topmodell, szülés után 4 nappal. Hát mondom zsír :) És még mondja valaki azt, hogy aki fiatalon szül, az gyorsabban regenerálódik :D
2009. ápr. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Másra sincsen gondja csak hogy affektáljon és a szájját húzgálja.
2009. máj. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!