Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki az a Patai Anna?

Ki az a Patai Anna?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 21:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
egy k*rva
2013. jan. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem azt csak a sulija tudja jár vagy sem és nem ránk tartozik bár pont a volt általános iskolás matek tanárom az osztályfőnőke :DDDDDDDDDDDDDDDDDD
2013. okt. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
én se szeretem de ízlések és pofonok
2014. nov. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Nem kéne elítélni másokat a származása miatt! ő nem tehet róla hogy cigány! amúgy ők is ugyanolyan emberek mint mi! vannak kedves cigányok is!akik ilyet írtak Patai Annáról, milyen érzés lenne ha ti is cigányok lennétek, de híresek, és így elítélnének a bőrszíned miatt??? hát szerintem elég rossz...
2015. ápr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Nem ugyanolyan emberek, mint mi! Akkor nem hívnánk cigányoknak őket. Ez az egyetlen nép, aminek nincs saját hazája! Szétszóródtak a világ olyan országaiban, ahol nincs nagyon meleg, nagyon hideg, és jó a szociális háló. Senki sem a származásuk vagy a bőrszínük miatt utálja őket! Hanem a viselkedésük miatt! Sajnos nálunk van a világ legnépesebb cigány populációja arányítva az össznépességhez (10%).
2016. febr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
egy kis cigány lányka
2016. márc. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!