Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Rihanna tud énekelni?

Szerintetek Rihanna tud énekelni?

2011. aug. 12. 20:01
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Én nem tudom a videóban amit a kérdező linkelt Rihanna azt hiszi magáról,hogy szexi meg jól néz ki a hülye hajával már megint???

Amúgy nekem Rihanna szimpi néha pl ebben a klipben:

http://www.youtube.com/watch?v=ZR0v0i63PQ4

De ahogy fel lép a színpadra és elkezdi ezt a beképzelt stílusát,mikor azt hiszi,hogy szexi és teszi magát az nagyon nem jön be!

De ha már hangi adottságokról beszélünk nem mintha Britney jobban nyomná ezzel az orrhanggal...Direkt csinálja vagy mi?? Borzalmas!!!

2011. szept. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
80%

hát igen!

Rihanna a szexxel próbálja eladni magát... mással nem nagyon megy, a vonagláson kívül nincs sok tehetsége.

egy normális koreografált táncot nem láttam tőle (ebben is példát vehetne Be-től)

2011. szept. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy ma már szinte bárki lehet "énekes". És szerintem sem valami jó élőben, de ezzel nincs egyedül, sajnos. :(
2012. aug. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Rihanna igen. Britney a borzadály ebben a videóban és nem Rihanna!
2013. ápr. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:

aki nem szereti nem kell hallgatni ....-.-

de most komolyan szerintetek melyik énekes nem playback-kel-.- ??

meg "egy rakás szerencsétlenség " ??? : ooo ... remélem akkor magadból indultál ki ..: DDDD

én szeretem a számait, és jó hangja van^^a tieteknél biztosan jobb..:DDD

2013. jún. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Szar?Az igen.A magyarok mindent fikáznak...

Nagyon jó a hangja,de Beyoncénak szerintem jobb a hangja amugy. :)

2017. nov. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Amikor mondják,hogy jobb mint Beyoncé..Bey sose playback-el,Rihanna viszont nagyon sokszor.Budapestet Bukaresttel összekeverte...nagyon gáz!


DEEEE,csodás hangja van,imádom a hangját,bár egy tróger de akkor is nagyon jól énekel.

2017. dec. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!