Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Végül is Michael Jackson...

Végül is Michael Jackson miért fehérítette ki a bőrét?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 11. 11:16
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
De miért verte? akkor hogy hogy jóban voltak?
2009. jún. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
76%
Miért verte? Mert neki úgy esett jól, beteg az is! Már most reklámozza az új cégét, gusztustalan egy ember! És nem voltak jóban!! Igen a fehérítés pedig egy betegség volt, az orrát egy baleset miatt kellet annyiszor műteni, mert széttőrte, a gerinc csigoja is megsérült így szokott rá az évek során a fájdalomcsillapítókra! Örök gyerek volt, és mindenki kihasználta! És az a sok per, én nem csodálkozom hogy már ilyen beteg lett! Szégyentelen ez a sok rosszindulatú ember akik mind bántották, nem ezt érdemelte! R.I.P
2009. júl. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
76%
Én erről még nem hallottam, hogy az orrát baleset miatt műtette. Ez az info honnan jött? meg azt sem, hogy a gerincének bármi baja lett volna. Nekem ez új.
2009. júl. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
A harmadik válaszoló igazat mond, Egy olyan bőrbetegsége volt amitől kifehéredett a bőre BIZONYOS helyeken,ezért ő úgy döntött hogy akkor már az egész testét fehéritsék ki.(Én is ezt tettem volna.)DE lehet hogy a kissebbség is közrejátszott,mert sok újságiró cikizte mert fekete. De A LEGPONTOSABB IGAZSÁGOT CSAK Ő tudta volna megmondani.
2009. aug. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
2009. aug. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Ezt egy könyvebn olvastam...idézem:

,,A bőre is átalakult: fiatal korában barna volt, de a 80-an évek elején világosodni kezdett. Az orvosok súlyos vitiligót (pigmenthiányos bőrbetegséget) diagnosztizáltak nála, de a média felkpata a hírt, s a képei azzal járták be a világ bulvárorgánumait, hogy fehéríti magát.

A 80-as évek közepén újabb csaoás nehezítette meg az életét: lupust (szervkárostíó autoimmun betegséget) diagnosztizáltak nála. Mindkét betegsége érzékennyé tette a napfényre. A kezelések tovább világosították a bőrét, és a nyilvános szereplésekhez feltett vastag smink miatt egészen sápadtnak látszott."

-Thomas W. Hook -Jacko könyv


Egyébként ő soha nem akart ,,fehér ember" lenni.....


Sok érdekesség van a könyvben....akit érdekel olvassa el!

2009. szept. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

"Az volt a cover story, hogy egy ritka bőrbetegség miatt történt ez az egész, de szerintem nem így volt. Az ebben a röhej, hogy ő énekelte anno, hogy "it don't matter if you're black or white". Szerintem ez olyan betegség, mint pl. az anorexia meg a plasztikáztatás. Ha egyszer elkezded, nem tudod abbahagyni."


hülyeséget írsz. beteg volt, de akkor is, attól még,hogy neki nem számít mások bőrszíne más embereknek nagyon is számított az övé...tanulj már meg angolul.

2009. szept. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Ällitolag Vitilligo bőrbetegsége volt, amikor foltokban elveszti a pigmentet a bőr, vagyis ott falfehér. De én nem gondolom, h pont Michael Jacksonnal történt volna ez, sztem ez egy mesterséges vitilligo volt, nem akart fekete lenni, nem akart az apjára hasonlitani, ezért mütette meg az orrát 5-ször, a száját vékonyabbra. Tagadta , de magával is elhitette sztem hogy nem igy van. Én nagyon szeretem MJ-t, de én nem hiszek ebben a bőrbetegségben, pont a Thriller után kezdett fehéredni a bőre, megjött a nagy siker , bármit megtehetek. És megtette. Fehér lett.
2009. szept. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Egy másik kérdésre írtam, átmásolom:


Amióta az eszemet tudom, Michael Jackson rajongó vagyok. Nem a bulvárból táplálkozom, tehát:

Igen, vitiligo nevű bőrbetegségben szenved, ami megöli a pigmentsejteket a bőrben, ezáltal porcelánfehér foltokat okoz a bőrön. A sminkese mondta, hogy a teljes testét, tetőtől talpig sminkelték, hogy ne látszódjon. Először a fehérebb foltokat igazították a sötétekhez, de annyira szétterjedt a testén a betegség, hogy a világoshoz kellett igazítani a testszínét.

Lehet lelni neten jópár olyan képet, ahol a testén nincsen smink. Valóban látszódnak a foltok a mellkasán és a kezein.

Ezenkívűl Oprah mondta, hogy mikor az interjút készítette MJ-vel 1993-ban, akkor megmutatta neki a kezét. Idézem Oprah-t:

„Bárki, aki ismeri Michael Jackson-t megmondhatja, hogy amikor a közelében vagy – semmi féle pigmentáció nincs a bőrében – a kezén látod az ereket, amikor ránézel. Látod azokat a kétségtelenül látható vénákat. Először ezen csodálkozol. Soha senki nem beszél erről, pedig először megdöbbentő. Egy olyan embert nézel, aki majdhogynem áttetsző.”


NEM LÉTEZIK OLYAN ELJÁRÁS, HOGY BŐRFEHÉRÍTÉS!


MJ-től idézet: "Attól, hogy kinyomtatták, még nem szentírás!"

2009. okt. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
70%

Imádom nézni ahogy a sok értelmes story magazint olvasó ember felszólal egyszerre :)

Vitiligo-ja volt :) több ezer képem van a betegségéről amin ténylegesen is látszik ,hogy beteg...

És mindig afrikaiakkal foglalkozott és szeretett néger lenni és büszke volt arra ,hogy mit ért el négerként :) ahogy ő mondaná többször és hangoztatta ,hogy sosem felejti el ki is ő és honann jött és erre büszke :)

Szal ennyi...sztem jó lenne ha nem hinnénk még mindig a médiának...

2009. nov. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!