Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Végül is Michael Jackson...

Végül is Michael Jackson miért fehérítette ki a bőrét?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 11. 11:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
37%
szégyelte, hogy fekete.
2009. ápr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
54%
Amikor ő élt, faji megkülönböztetés volt - igen, Amerikában... És őt ez nagyon mélyen érintette...Csak pechére, mára már tiltják a faji megkülönböztetést...
2009. ápr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
89%
Én azt halottam, hogy állítólag a szóvivője szerint most már egy bőrbetegségtől fehéredik ki a bőre egyre jobban. Hmm, érdekes.
2009. ápr. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
46%
Az volt a cover story, hogy egy ritka bőrbetegség miatt történt ez az egész, de szerintem nem így volt. Az ebben a röhej, hogy ő énekelte anno, hogy "it don't matter if you're black or white". Szerintem ez olyan betegség, mint pl. az anorexia meg a plasztikáztatás. Ha egyszer elkezded, nem tudod abbahagyni.
2009. ápr. 12. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
23%

Mert nem tudta már más értelmetlenségre elszórni a pénzét.

Meg persze feltűnési viszketekségből...

2009. ápr. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
53%
Alapból nem szerette, hogy fekete. Már a "Billie Jean-os" - időkben (ekkor még teljesen néger) is volt, hogy borotvával nekiesett a bőrének, arcának, hogy ne legyen fekete. Amit ez első hozzászólók mondtak, az is benne van a pakliban, nem akarta, hogy emiatt megkülönböztessék. Mindenáron fehér akart lenni, és másdolagos tulajdonságait is olyanra akarta! Adtak neki valami löttyöt injekcióval a vénáiba, amitől fehér maradt, persze az átoperálás után... szedett valami tablettát, hogy a hangja magas legyen, mint a fehéreké (ha megnézed bármelyik néger hangja dörmögős, mély. Hogy a zenénél maradjunk (csak azt mondom aki eszembe jut, nem kedvenceim mindannyian): 50 Cent, Xzibit, Snoop Dogg, Coolio - mindnek valami irdatlan mély a hangja.) Lányos kinézete meg onnan van, hogy egy modellre akart hasonlítani (most nem ugrik be melyikre, de a leghíresebbre :D). Majd még az állából is lecsiszoltatott...
2009. jún. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Ezek mind pletykák, mind az is hogy pedofil. Volt egy vitiligo nevű bőrbetegsége, ami azzal jár hogy fehér lesz a bőre. Nem teljesen, foltokban. Ezért fehérítette ki magát. És az arcába plusz csont van, mert férviasabban akart kinézni, és nem csajra akart hasonlítani. nem tudom honnan veszi ezeket egyes emberek, de szentem valami külföldi újságokban írhatnak ilyen baromságokat, mint itt a blikk meg hasonlók.
2009. jún. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
7%
ok. lehet, h. volt az a betegsége, h. fehéredett a bőre, és ezért ő egységes fehérré tette magát? de mért kellett magát nővé alakítania? amúgy a gyerekeit ő szülte, v. ő az apjuk?
2009. jún. 28. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
76%
azt már én sem értem, miért csinálta azt a sok operációt. Elhiszem, hogy rossz volt, hogy foltokban fehér volt, s ezért fehérítette ki magát, de azután még egész "normálisan" nézett ki szegény, csak utána csinálta azt csúnyaságot az arcával. Szerintem az is közrejátszik, hogy voltak azok a perei, mert tartozások és már nem volt 100as. De én szerettem így is, kár hogy elhunyt.
2009. jún. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
69%
Azért voltak a műtétei, mert az apja gyerek korában verte, meg minden, és ő nem akart rá hasonlítani.
2009. jún. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!