Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A lányok manapság miért az...

A lányok manapság miért az ilyen baba arcú fiukért vannak oda?

Figyelt kérdés

Itt van ez az Sp meg Justin Bieber Sp egy majomszájú, Bieber

meg olyan hamis hogy az csak na


2011. aug. 8. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:
aha. ez a te véleméyed..fogadd el, hogy valakinek az tetszik. miért foglalkozol vele, ha nem érdekel? ha nem érdekel, nem szereted őket, akkor ne is foglalkozz velük, mert felesleges..
2011. aug. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

engem kétségbe ejt, hogy az ilyen díszbúza kinézetű hapsik most a nagy ászok.


engem sokkal jobban vonz, ha egy férfi igazán férfias, és nem öltözik rózsaszínbe, meg nem tollászkodik 3 órákat a fürdőszobában.

2011. aug. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Konkrétan nekem sem SP, sem JB nem tetszik, de nem szeretem a kifejezetten férfias pasikat. Ne legyen kigyúrt kopasz szőrös állat, inkább fontos, hogy kifejezetten szép arca, szép vonásai legyenek egy pasinak.

De egyébként meg ízlés dolga.

2011. aug. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom honnan vetted ezt ? Netán megálmodtad ??? Mert én lány vagyok de valahogy egyiket sem kívánnám és nem is fogom áá fúj ! :S El vagy tájolva . 16L
2011. aug. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!