Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tényleg ő lenne a valódi párja?

Tényleg ő lenne a valódi párja?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2011. júl. 2. 04:45
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Szerinted hány ez tízes skálán hány pontos nő Gigi? és Ez ez a pasi?


Szerintem. A Gigi: 6-7/10 és Pasi: 9-10/10 Azért ez is gyanús. És ezért került ide a kérdés.


Itt még azt módja (bénán) a videóban nincs párja, bár nagyon szeretne már egyet. 2011-06-12 05:02:00


[link]


17 nap múlva ez a külföldi modell kamunak látszik.


És a teniszedző amúgy is dzsigoló nem modell. Csak modell

kinézetű. És milyen nyelven is követe volna a neten a VV4-et?????????

2011. júl. 2. 05:05
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
.. mert aztán midnenkire rá van ragasztva egy osztályzat a tizes skáláról, szigorúan a te ízlésed szerint, és törvény van rá, hogy csak azonos osztályzatú partnerünk lehet. Marha.
2011. júl. 2. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Melyik öreg és nős RTL-es kúrja?

Melyik öreg és nős RTL-es kúrja?

Melyik öreg és nős RTL-es kúrja?


Ez a tippem.

2011. júl. 2. 05:11
 4/12 A kérdező kommentje:

Részlet kérdés hogy másfélszer jobb pasi.


Van ott más is.


Párkapcsolatok helyet tettem ide, egyéb. Mert párkapcsolatok szempontjából tanulságos, nem pedig a szinte tanulások nélküli celeb világ. Ő nem is celeb.

Igaz bulvár. De senki az ő élték 5-15%-át, egy celeb életének (mínusz 50 - plusz) 1-2% ismerhetjük. És személyiségre ez még több nála.

2011. júl. 2. 05:37
 5/12 anonim válasza:
most őszintén, ki a jó bánatot érdekli ez a nőnek nem nevezhető valami?
2011. júl. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"nőnek nem nevezhető valami"


Erős irigység szagát érezem a levegőben.


Ha külsőre írod, és akkor ha fiú vagy, ilyen barátnőd vagy szebb nem lesz soha, ez több mint valószínű. Ha lány vagy csúnyább vagy, ez sajnos szinte biztos.


A belső értékeben meg tényleg nem dúskál, bár arra is túlzás mait írtál.

2011. júl. 2. 07:28
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Irigy legfeljebb az ördög kénköves f*sza. Erre? :D Amikor legutóbb hasonlót láttam, lehúztam a vécén. :D
2011. júl. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

felesleges is ide válaszolni úgy is megválaszolod magadnak

hiába mondanám hogy Gigi szerintem is nagyon ocsmány fejű engem is leoltanál

2011. júl. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%

Jaj kedves kérdező,mit szívtál? O.o

Komolyan nem értem a kérdést,de itt oltogatod az embereket,amiért leszólják ezt a "nőt". 10-es skálán? -2-es... És nem csak külső alapján,ugyan szépnek sem tartom,sőt.Az alakja nem rossz,de a fejével tehetne valamit igazán. De mivel emberileg egy nulla, mint nő nem értékelhető. És ha számodra ez az ember példaértékű bármilyen szempontból,akkor ne beszéljünk inkább arról ,hogy te milyen lehetsz. :)

A kérdésed meg baromság.

2011. júl. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát már nem azért, de bár én mindig azt mondtam hogy a szépség relatív fogalom, de ez a pasi kimondottan nem jóképű.Az utolsó kép alapján a felső teste valóban nem rossz, de a feje az gyötrelem.

Ha viszonyítani akarok akkor a Gigi viszi a pálmát.

Az hogy együtt vannak-e vagy sem, mondjuk full nem érdekel, de az alapján össze rakni egy párt hogy hogy néz ki az egyik vagy a másik hülyeség.

Láttam már ocsmány pasi mellet szép nőt, és jó pasi mellet is ocsmány pasit.

Ja és még mielőtt azt mondanád hogy irigy vagyok, ha nem lenne párom akkor 100x különb pasit is tudnék magamnak fogni.

2011. júl. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!